Waze – rozdávanie nálepiek

waze-slovakiaBezplatná online navigácia waze, konkrétne slovenská komunita, si pre vás opäť pripravili súťaž.  Na slovenskej Facebook fanpage “Waze Slovensko” sa nedávno objavil príspevok o tom, že sa na Slovensku chystá niečo veľké.  Aby to „niečo veľké“ dopadlo čo najlepšie, musí komunita rásť a dať o sebe vedieť. Preto je potrebná pomoc čo najväčšieho počtu Wazerov.


V čom spočíva pomoc?
Najskôr si nechajte na zadné okno nalepiť Waze nálepku. Odfoťte  svoje auto s nálepkou (EČV môže byť samozrejme skryté) a potom  jazdite, jazdite, jazdite, samozrejme s nálepkou.

Prečo je treba jazdiť s nálepkou?
Užívatelia týmto krokom urobia reklamu Waze, Waze im to však vráti späť. Upúta sa tak pozornosť iných vodičov  a ľudí, ktorí jazdia zhruba rovnakými trasami. Najbližšie možno nahlásia nehodu alebo zápchu ešte skôr, ako sa do nej dostanete.

Kde získať nálepku?
Ide o celoslovenskú akciu, preto sa nálepky budú lepiť v mestách po celom Slovensku. Začína sa už budúci týždeň v Banskej Bystrici! Nasledovať bude Bratislava, Košice, Žilina a ďalšie mestá. Postup získania nálepky môže byť v každom meste iný (v závislosti od počtu Wazerov). Záväzní záujemcovia budú informovaní prostredníctvom e-mailu, ak vyplnia tento formulár.

waze-nalepka
Koľko nálepiek je k dispozícii?
Slovenská komunita potrebuje získať fotografie 100 áut s nálepkami. Avšak k dispozícii je práve 100 nálepiek, preto žiadna nesmie skončiť inde ako na aute. Z toho dôvodu sa budú nálepky nie rozdávať, ale lepiť.

Ak sa pýtate, či sa dá získať nálepka aj poštou, musíme vás sklamať. Bohužiaľ tento spôsob sa v minulosti neosvedčil. K dispozícii  je 100 nálepiek, preto je nutné minimalizovať chyby.

Kedy sa dozvieme „čo veľké“ sa to chystá?
Po nalepení a odfotení  100 nálepiek, ich následnom overení,  budú zverejnené všetky ďalšie detaily. A veru je sa na čo tešiť!

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

six + 5 =