Novinka: TomTom Taxi aplikácie

tomtom-taxiSpoločnosť TomTom pripravila dve aplikácie, ktoré pomôžu pri cestovaní taxíkom nielen vodičom, ale aj pasažierom.

TomTom Taxi Rezervácia :
S prvou aplikáciou TomTom si môžete rýchlym a jednoduchým spôsobom objednať taxík. V súčasnej dobe je však služba dostupná len v Amsterdame. Ďalšie mestá budú samozrejme pribúdať, rovnako ako aj verzia pre Android a možnosť platby priamo v aplikácii.

Pomocou aplikácie môžete vidieť v reálnom čase informácie o jednotlivých taxíkoch, odhadovaný čas príchodu vozidla, dopravnú situáciu na cestách, alebo najlepšiu možnú trasu do vašej cieľovej destinácie. Vďaka týmto funkciám viete, čo očakávať, takže sa môžete pohodlne posadiť do taxíku a vychutnať si jazdu. Po príchode do cieľa dokážete pridať taxikára do svojho zoznamu dôveryhodných vodičov. Zároveň bude vaše hodnotenie pridané aj do profilu vodiča, čím je možné vytvoriť spoločnú taxi komunitu, ktorá je bezpečná a transparentná

[youtube width=“600″ height=“344″]http://www.youtube.com/watch?v=C88nyODKP1g[/youtube]

Taxi TomTom Assistant:
Druhá aplikácia je určená pre samotných vodičov taxíkov. Systém automaticky nasmeruje vozidlo na miesto vyzdvihnutia pasažiera a zároveň naviguje najlepšou možnou trasou do cieľovej destinácie. Služba Taxi TomTom Assistant je dodávaná s doživotnou bezplatnou aktualizáciou máp a dvoj ročnou predplatenou  služiebou TomTom LIVE. Registrovaní taxikári však budú musieť zaplatiť malú províziu za každou prijatú zakázku prostredníctvom  aplikácie Taxi TomTom Assistant..

[youtube width=“600″ height=“344″]http://www.youtube.com/watch?v=9ukikOk_gAI[/youtube]

zdroj:https://www.tomtomtaxi.com/nl_en/go/
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × five =