Family by Sygic: Vaša rodina je nadovšetko

family_sygicFamily by Sygic vám pomôže byť v kontakte a chrániť tých najdôležitejších vo vašom živote. Vašu rodinu. Aplikáciu Family by Sygic je možné inštalovať na smartfóny s operačnými systémami iOS (iPhone) a Android. Aplikácia je “cross platform”, to znamená, že v rámci jednej rodiny je možné používať rôzne typy smartfónov.

S Family by Sygic vidíte, kde sa vaše deti nachádzajú:

Ak ste ako väčšina rodičov, určite sa počas dňa zamýšľate nad tým, či už sú deti doma alebo sa hrajú niekde vonku. S aplikáciou Family by Sygic vo vašom smartfóne môžete kedykoľvek vidieť, kde sa celá vaša rodina práve nachádza a komunikovať spolu.

Aplikácia vás upozorní ak sa deti hrajú na nebezpečnom mieste:

Určite viete, kde sú vaše deti v bezpečí – v škole, u babičky, či na futbalovom krúžku. A tiež viete, kde by sa určite nemali hrať samé (napríklad na tom stavenisku o dve ulice ďalej). Vytvorte si zoznam Bezpečných a Nebezpečných zón označením týchto miest. Automatické notifikácie aplikácie Family by Sygic vás budú informovať, keď vaše deti vstúpia alebo odídu zo zóny.

family_sygic1Deti môžu poslať SOS s presnou polohou:

Možno voláte vášmu tínedžerovi desaťkrát denne len aby ste sa uistili, že sa včas dostal na angličtinu. S funkciou „Check-in“ vám môže dať vedieť, keď tam bezpečne dorazí.
A ak sa dieťa niekde stratí, môže vám poslať SOS s presnou polohou. Vaše deti sa tak môžu učiť samostatnosti a vy nebudete od starosti o nich šediví…

Označte miesto a aplikácia vám povie, keď tam člen rodiny dorazí:

Vytvárať Bezpečnú zónu kvôli jednorazovým situáciám je zbytočné. Preto má aplikácia Family by Sygic funkciu “Geofence”, ktorá vás dokáže informovať napríklad aj o tom,
že autobus už dorazil do kempu. Oceníte aj funkciu “Track”, ktorá vám pošle notifikáciu vtedy, ak deti opustia dané miesto.

Súkromie vašej rodiny je dôležité:

Najdôležitejšie pri geolokačných aplikáciách je s istotou vedieť, že nikto okrem vašich rodinných príslušníkov nemôže vidieť, kde sa vy a vaša rodina nachádzate. Aplikácia Family by Sygic dodržiava prísne pravidlá. Iba vy máte kontrolu nad tým, aké informácie aplikácia zobrazuje a koho do rodiny pozvete.

Family by Sygic používa WiFi, mobilný internet a GPS na to, aby vás lokalizovala. Aplikácia nepotrebuje vaše telefónne číslo,
aby fungovala. Namiesto neho je na posielanie bezplatných Apple/Google Push notifikácií používaná vaša emailová adresa. Notifikácie sú bezplatné a špecifické pre aplikáciu Family by Sygic. Fungujú kdekoľvek na svete ak máte zariadenie s prístupom na internet cez mobilnú sieť alebo WiFi.

zdroj:http://sygic.com
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

17 + 15 =