Outdoorové hodinky Garmin fénix™ dorazili na Slovensko

Slovenskí  horolezci, vysokohorskí  turisti a priaznivci outdoorových aktivít sa môžu začať tešiť z nového prírastku do Garmin rodiny. Outdoorové hodinky Garmin fénix™  sme vám predstavili po prvý krát cez leto. Na Slovensko dorazia už začiatkom novembra.

Hodinky Garmin fénix sú určené nielen pre drsného alpinistu ale využite ich aj počas víkendu v horách vo dvojici. Hodinky fénix™ boli vyvinuté v spolupráci s profesionálnym horskými  vodcami a navrhnuté tak, aby spĺňali všetky potreby alpinistov a nadšencov pohybu v horách. Výnimočne presné za každých podmienok Vás spoľahlivo navigujú za každým dobrodružstvom a bezpečne na ceste späť domov.

Garmin fénix™ nie je len GPS navigátor na vaše zápästie. Nastavuje nový štandard v presnosti s optimalizovanými „ABC „senzormi -výškomer, barometer, 3D kompas .  Senzory zabezpečujú kontinuálne presné údaje vďaka automatickej kalibrácií. Veľkou novinkou je možnosťou presne merať okolitú teplotu vďaka externému senzoru  ANT tempe™

 Hodinky s nadštandardnými navigačnými funkciami Garmin ponúkajú Waypointy/obľúbené/pozície ,správu a záznam trás, cesty a funkciu TracBack™ na jasne viditeľnej navigačnej línií na mapovej stránke. Rozsiahle možnosti bezdrôtovej konektivity s kompatibilnými Garmin zariadeniami a príslušenstvom a smartfónmi. fénix™ Vás prevedie bezpečne Vašimi dobrodružstvami a dá Vám potrebný prehľad nad situáciou pri každom vašom ambicióznom pláne.

Hodinky prekvapia jednoduchým používanie a jasne štruktúrovaným užívateľským rozhraním , ktoré si viete nastaviť podľa potreby. Pre navigovanie do želanej destinácie môžete  využiť  1000 Waypoinov a 10.000 trasových bodov  a pomocou funkcie  TracBack™ sa dokážete bezpečne navigovať spať po prejdenej trase.

Garmin fénix™  sú určene do nepriaznivých podmienok, čomu je prispôsobená aj konštrukcia. Určite poteší oceľou vystužené púzdro z termoplastu a minerálne sklíčko, ktoré je odolné voči poškrabaniu. Nechýba vodotesnosť  50m.  Nabíjatelná Li-ion batéria s výdrží až 6 týždňov hodinkovom móde a funkcia  UltraTrac™ zaručuje predĺženú dobu používania GPS od 16 do 50 hodín.

 

Zariadenie je kompatibilné s voliteľným príslušenstvom Garmin ANT+ ako merač kadencie alebo pulzomer. Nechýbajú ani štandardné funkcie , ako údaje  o čase, tempe, vzdialenosti , autolap funkcia. Prostredníctvom Bluetooth  možete prenášať  údaje do mobilnej aplikácie BaseCamp vo svojom smartfóne a zdieľajte svoje trasy, trasové a POI body , kešky s ostatnými zariadeniami Garmin GPS.

Odporúčaná predajná cena: 399,99 € verzia s náhradným remienkom a pulz metrom 449.99€

zdroj:garmin.sk
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

seventeen − one =