Ako resetovať aktiváciu Sygic

Navigáciu Sygic Voucher Edition je možné aktívne používať len na jednom zariadení . Aktivácia je totiž naviazaná na IMEI zariadenia. V prípade že došlo k poruche zariadenia a bolo vám vymenené za nové, alebo by ste radi aktiváciu preniesli na iné zariadenie je potrebné vykonať reset aktivačného kódu cez stránku Sygic.

Po resete kódu je možné použiť rovnaký kód na novom zariadení. Kód sa správa ako nový , čiže aj naďalej  získavate doživotnú aktualizáciu máp a softwaru.

1.Navštívte stránku Sygic : http://help.sygic.com/tickets/new

2. Zaregistrujte sa na stránake, alebo sa prihláste pomocou Facebooku, Twitteru, Google účtu

2. Vyplňte potrebné údaje na ďalšej stránke a to minimálne:

Subject *  (Describe your request in a few words) : Reset aktivačného kódu Sygic

Description * (Please give us the details. Filling this out will help us to get back to you faster with the correct information.) : Dobrý deň , prosím o reset aktivačného kódu XXX (napíšte 16 miestny kód , ktorým ste aktivovali navigáciu) z dôvodu (Napr. výmena zariadenia v servise za nové , porucha prístroja atd.)

Request Type * : Vyberte Product Actiovation

Your Device * (e.g. Samsung Galaxy S3 or iPhone 5):  Uveďte typ Vašeho zariadenia

Operating System * :  Vyberte typ operačného systému Android

Sygic Version * : Vyberte verziu Sygic navigácie , ak si nie ste istý zvoľte Not Sure

Na konci stlačte tlačidlo  Submit. Po odoslaní vám obratom príde na váš email , potvrdenie o odoslaní požiadavky. Následne vás bude kontaktovať pracovník spoločnosti  Sygic  o resetovaní aktivačného kódu, ktorý môžete použiť kód na novom zariadení

Po resete kódu je možné použiť rovnaký kód na novom zariadení. Kód sa správa ako nový , čiže aj naďalej  získavate doživotnú aktualizáciu máp a softwaru.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna odpoveď na Ako resetovať aktiváciu Sygic

  1. Peter povedal:

    Je to vsetko nanic ukradli mi telefon a do noveho sa mi uz neda nainstalovat hlavna vec ze som odprasil kopec penazi za dozivotnu licenciu uz sa serem mesiac ako hu nainstalovat a furt mi to nejde pojdem do predajne nech mi vratia peniaze ja na to uz nemam nervy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

18 + seven =