Najštýlovejšie bežecké hodinky – Garmin Forerunner 10

Svetový líder v oblasti satelitnej navigácie, spoločnosť Garmin, dnes oznámila vydanie GPS hodiniek Forerunner 10. Intuitívne a cenovo dostupné riešenie pre bežcov a chodcov na všetkých úrovniach. Forerunner 10 poskytujú bežcom najdôležitejšie údaje o prebehnutej vzdialenosti, rýchlosti a zároveň ponúkajú možnosť spoznávať svoje osobné rekordy.

„Forerunner 10 sú najľahšie a najpohodlnejšie bežecké hodiny dodávané s  presnosťou a spoľahlivosťou výrobkov Garmin,“ povedal Dan Bartel, viceprezident Garmin pre celosvetový predaj. „Štýlových farebné prevedenie Forerunner-u 10 otáča hlavy okoloidúcich a zároveň pomáha motivovať bežcov na všetkých úrovniach .“

Garmin Forerunner 10 sú hodinky určené špeciálne pre bežcov, ktorí chcú rychlo zašnurovať svoje tenisky, stlačiť jedno tlačidlo na spustenie hodiniek a bežať. Počas behu vidí bežec  čas a vzdialenosť na jednej obrazovke a kalórie, tempo na druhom. Zobrazenie údajov je možne prispôsobiť podľa potreby. Systém zariadenia pomáha ohodnotiť predchádzajúci beh, rovnako nechýbajú funkcie , ako Auto Lap ® , Auto Pause ® , budík, alebo osobný užívateľský profil. Pre bežcov, ktorí chcú trochu viac, Forerunner 10 ponúka viacero  tréningových funkcií, ako napr. Virtual Pacer ™,  ktorý  porovnáva vaše tempo behu. Ďalšou zaujímavosťou je funkcia  run / walk, ktorá je užitočná pre začínajúcich bežcov, kedy  ich aktivita  zahŕňa aj prestávky s chôdzou

Hodinky sú vodeodolné (5 ATM or 50 m) a ľahšie ako akýkoľvek iné  Garmin bežecké hodinky. Forerunner 10 je vyzbrojený citlivým GPS prijímačom, ktorý rýchlo získa a stabilne udrží satelitný signál, čo je ideálne pre zalesnené trasy pod hustými stromami alebo v mestských kaňonoch vysokej zástavby.

Zariadenie je k dispozícii v troch štýlových farebných kombináciách –  zelenej, ružovej a čiernej s červenými prvkami. Forerunner 10 vyzerajú módne na pracovisku ale aj na športoviskách pri behu. Čierno -červený model má o niečo väčší displej a širší remienok. Batéria vydrží až 5 hodín v tréningovom režime a až päť týždňov v úspornom režime.

Forerunner 10 dokáže uložiť a zobraziť informácie až o siedmich predchádzajúcich behoch. Hodinky podorujú službu Garmin Connect , kde sa možu bežci rýchlo a ľahko prihlásiť a sledovať jednotlivé ukazovatele svojho behu.

Garmin Forerunner 10 má odporúčanú maloobchodnú cenu 129,99 dolárov.

zdroj:http://garmin.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

8 + five =