TomTom aktualizoval iOS navigáciu

Spoločnosť TomTom včera vydala  aktualizáciu iOS navigačnej aplikácie pre všetky krajiny a regióny . V novej verzii nájdete vylepšenú navigáciu ku kontaktom a možnosť  streamovať  audio do TomTom Car Kitu,  alebo akéhokoľvek  A2DP Bluetooth zariadenia.

– Najnovšie mapy TomTom :  Pretože sa cesty neustále menia ( v priemere 15% ciest sa každý rok mení ) TomTom  aktualizácia je dodávaná spolu s najnovšími  mapami.

– Navigácia ku kontaktom:  v predchádzajúcej verzii neboli užívatelia schopní vybrať adresy zo svojho adresára bez súhlasu zdieľania informácií s TomTom -om.  Po aktualizácii môžete vybrať kontaktné adresy, bez toho aby ste museli súhlasiť so zdieľaním informácií. Aplikácia nebude nikdy zdieľať  žiaden z vašich kontaktných údajov alebo čokoľvek iné.

– Prepnutie zvukového výstupu : Jednoducho prenášajte všetky zvuky do výkonného reproduktoru TomTom sady handsfree do automobilu (alebo do akéhokoľvek iného zariadenia Bluetooth A2DP).

– Vyhľadávanie miest pomocou služby Foursquare ™ : Pomoc služby Foursquare, aj keď nie ste jej užívateľmi, vyhľadávajte milióny vzrušujúcich miest, ktoré chcete navštíviť . Prihlásením do služby Foursquare sa môžete tiež zaregistrovať v cieli, takže nezmeškáte žiadny bod na ceste a stanete sa jej novým pánom.

– Navigovanie na skopírované adresy: Jednoducho vyberte miesta, ktoré ste našli na webových stránkach, alebo v iných aplikáciách. Následným skopírovaním ich adresy a vložením do aplikácie Navigácia TomTom, aplikácia automaticky vyhľadá  miesto a bude vás k nemu navigovať – nemusíte nič písať!

– Zmeňte typ cesty: Naplánujte si trasu pomocou predvoleného nastavenia typu trasy alebo ju rýchlo zmeňte na iný typ pomocou  tejto funkcie

–  Rýchlostné radary (zadarmo): Aby vaša jazda bola bezpečnejšia a zodpovednejšia, má aplikácia TomTom App predinštalovaná upozornenie na umiestnenie stálych rýchlostných radarov. Umiestnenia  radarov sú aktualizované zadarmo v každej novej verzii aplikácie

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna odpoveď na TomTom aktualizoval iOS navigáciu

  1. tomtom povedal:

    skoda ze len na 8,90 coskoro bude 8.95 na PNA ale tak ako som si vsimol dva x do roka to aktualizuje TTna iphonika. Ale zase je mozne ze to pride na vianoce co by aj vychadzalo 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sixteen + 13 =