Vodotesné púzdro pre iPhone 4/4S

Vďaka internetovému obchodu Goods.sk sa nám do rúk dostal zaujímavý produkt určený pre všetkých vodákov, jachtárov , ale aj dovolenkárov ktorí plánujú tráviť čas pri vode . Vodotesné púzdro pre iPhone 4/4S vám zaručí nie len ochranu pred vodou, prachom a pieskom, ale aj skvelú zábavu a nové možnosti.

Váš telefón tak môžete bez problémov používať v situáciách, ktoré ste si doteraz nevedeli ani predstaviť. Vo vode tak môžete nielen telefonovať, surfovať po internete, ale hlavne robiť skvelé videá na miestach o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo. S vodotesným púzdrom sa môžete bezpečne ponoriť a natočiť si napríklad koralový útes plný rýb. Svoj iPhone si bezpečne užijete pri plávaní, surfovaní, kayakingu, snowboardingu, raftingu, wakeboarding a iných športoch.

Vodotesný obal je kompatibilný s Iphonom 4/4s a predáva sa od 20€ . Môžete si vybrať z viacerých farebných variant, k dispozícii sú puzdra čiernej, bielej, ružovej a žltej farby. 

Obal opticky pozostáva z dvoch častí . Prednej výklopnej časti so silikónovou membránou, tesnením a zadnej časti s mechanizmom a poistkou uzatvárania. Silikónové tesnenie okolo prednej časti zabezpečuje že váš iPhone 4 zostáva suchy. Púzdro je vodotesné do 6 metrov a umožňuje využívať všetky dostupné funkcie iphonu ako je telefonovanie, surfovanie na internete, počúvanie hudby a fotografovanie.

Obal je navrhnutý tak, aby blokoval iba vodu, nie zvuk. Audio vlny dokážu prejsť skrz a vy tak môžete počúvať muziku aj pod vodou. Pokiaľ ide o kvalitu zvuku, všimnite si len mierne zhoršenie. Špecifikácie výrobku sú úžasné, keď si uvedomíte jeho cenu v porovnaní s konkurenčnými značkami. Inštalácia je veľmi jednoduchá . Stačí otvoriť bezpečnostnú poistku na bočnej strane , čo umožní otočiť vrchnú stranu krytu o 180 stupňov a otvoriť kryt. Zatvorenie krytu prebieha rovnakým spôsobom v opačnom poradí.

Balenie obsahuje ochranný kryt s čírou silikónovou membránou, ktorá zabezpečuje minimálne zhoršenie pohľadu na displej a praktickú šnúrku na krk vo farbe obalu.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

nine + sixteen =