Aktualizácia navigácie NAVIGON pre iPhone prináša nové funkcie

 Dnes vyšla nová verzia navigačnej aplikácie NAVIGON pre iPhone. Bezplatná aktualizácia 2.1 obsahuje funkciu Google Street View, funkciu NAVIGON Cockpit , ručné blokovanie trasy a ďalšie funkcie. Okrem toho bude možné NAVIGON aplikácie pre iPhone  zakúpiť za  zvýhodnenú cenu až do 16. júla 2012.

Prehľad nových funkcií obsiahnutých vo verzii 2.1 aplikácie NAVIGON  pre iPhone:

Google Street View:
Ak používate auto navigáciu, niekedy môže byť náročné nájsť tú správnu budovu , najmä ak nejde rozpoznať číslo domu bez toho, aby ste vystúpili z auta. Nová funkcia Google Street View v navigácii NAVIGON  poskytuje používateľom reálny obraz ulice ešte pred začatím cesty, čo môže pomôcť k identifikácii konkrétnu budovu pri príchode. Užívatelia si môžu dokonca pozrieť na celú oblasť 360° pohľadom a lepšie pochopiť okolie cieľovej destinácie. Krátko pred príchodom na miesto určenia, sa Google Street View obrázok zobrazí znovu, čo uľahčuje identifikáciu správneho miesta.

NAVIGON Cockpit:
Nová funkcia kokpitu zobrazuje príslušné dáta v reálnom čase na obrazovke. Sledovať môžete preťaženie (aktuálnu a maximálnu hodnotu), rýchlosť, horizontálne a vertikálne pozície a nastaviteľnú rýchlosť a výškový graf. Vodiči môžu použiť tieto informácie k zlepšeniu svojich vodičských návykov. Súčasťou je aj obrazovka s kompasom a nadmorskou výškou,  informácie pre off-road jazdu. Aplikácia je dispozícii za  5,99 dolárov.

Ručné blokovanie trasy:
Nový a ľahko použiteľný  spôsob blokovania trasy umožňuje používateľom zobraziť ich cestu na mape a blokovať určitú časť jednoduchým poklepaním. Aplikácia potom automaticky vypočítať alternatívnu trasu. Táto funkcia je k dispozícii v režime plánovanie trás a pri navigácii umožňuje používateľom lepšie prispôsobiť svoju cestu podľa svojich vlastných preferencií. Užitočné najmä pri navigácii v známom prostredí, pretože sa užívatelia môžu vyhnúť konkrétnemu miestu

Zvýšenie výkonu:
Z reakcii na požiadavky zákazníkov, sa zlepšil výkon aplikácie  pri nábehu a renderovaní máp. Zoomovanie a posúvanie v režime prehliadania mapy je teraz rýchlejšie

Všetky verzie sú dočasne o 10 $ lacnejšie a lacnejšie tiež môžete zaobstarať všetky in-app rozšírenie. Takže ak ešte žiadny navigačný softvér nemáte a plánujete nejaké tie peniažky investovať, potom si vyberte buď Navigon Eastern Europe (50 €), alebo Europe (65 €)

zdroj:http://garmin.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fourteen − 4 =