Navigácia Dynavix Polski film edition

 

Aplikácia je určená pre návštevníkov Medzinárodného filmového festivalu Karlovy Vary, kde jedným zo snímok zaradených do hlavnej súťaže je aj Polski film s Pavlom Liškom v jednej z hlavných úlohách. Pavel Liška patrí neodmysliteľne k navigácii Dynavix a preto sa spoločnosť rozhodla vydať túto špeciálnu edíciu, vďaka ktorej sa v Karlových Varoch určite nestratíte.

Užívateľ si môže zvoliť medzi automobilovou či pešia navigáciou, ktorá je upravená práve pre potreby návštevníkov filmového festivalu. Jednoducho tak nájdete kaviareň alebo bar v jeho okolí, alebo sa medzi filmami môžete dôjsť občerstviť do najbližšej reštaurácie či prezrieť miestne pamiatky.

Navigácia je doplnená úplne novými a originálnymi hláškami všetkých štyroch hlavných protagonistov filmu ( Liška, Matonoha, Polášek, Daniel ) a bude  tak Vašim originálnym spoločníkom po celú dobu konania festivalu.

O filme Polski film:

Štvorica dávnych spolužiakov, dnes známych českých hercov (Pavel Liška, Tomáš Matonoha, Josef Polášek a Marek Daniel), sa rozhodla splniť si dávny sen a natočiť spoločný film. Snímkou o priateľstve a absurdite hereckého života, ktorý je zároveň vtipnou úvahou o hraniciach reality a fikcie, predstavuje režisér Marek Najbrt unikátny žáner „reality film“. Originálny humor štvorice umocňuje osobitý nadhľad Jana Budaře, ktorý v tom istom čase študoval na JAMU o niekoľko ročníkov nižšie. Kultové scénky, zamatová eufória, totálna sloboda, hudba okamihu, absurdita mladosti či láskavosť kamarátstvo, ktoré pomáha prekonať aj to najťažšie skúškové obdobie, to všetko ponúka Polski film

Aplikácia : TU 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 × 2 =