GPS navigácia pre EURO – MapaMap 2012

MapaMap 2012 je najnovší GPS navigačný software určený pre fanúšikov  futbalu, ktorí cestujú na zápasy práve prebiehajúcich majstrovstiev Európy vo futbale. Systém obsahuje podrobné mapy Poľska a Ukrajiny, umiestnenie všetkých štadiónov s 3D grafikou, Fan Zony , POI body, základné tábory a tréningové centrá, taktiež turistické  chodníky  v mestách organizujúce zápasy. MapaMap 2012 je k dispozícii pre  GPS zariadenia s Windows CE alebo Android SmatPhony. Čoskoro sa objaví aj pre iPhone.

Tento produkt obsahuje podrobné mapy poľských a ukrajinských máp od miestnych dodávateľov a poskytuje tak presné a aktuálne mapy týchto krajín. Navyše MapaMap 2012 poskytuje užitočné informácie:

– Presné umiestnenie svojich štadiónoch + 3D vizualizácie z týchto miest:
Poľsko: Gdaňsk, Poznaň, Varšava a Wroclaw
Ukrajina: Charkov, Doneck, Kyjev, Ľvov
– POI pre zahraničných návštevníkov
– Fan Zony vo všetkých mestách, ktoré organizujú zápasy
– Základné tábory a tréningové centrá
– turistické  chodníky  v mestách organizujúce zápasy
– Rýchla navigácia na vybrané štadióna (ako obľúbené položky)

Okrem informácií pre fanúšikov futbalu má aplikácia veľa užitočných funkcií, ktoré sa očakávajú od kvalitnej navigácie – kompletnú cestnú sieť Poľska a Ukrajiny, rozsiahlu databázu POI, parkovacie zóny, rýchlostné radary, rýchlostné obmedzenia a ďalšie.

Aplikácia má jednoduché a intuitívne menu. Nevýhodou môže byť nedostupnosť slovenského jazyka. Pri hlasovej navigácii je ny výber z troch jazykov: angličtina, nemčina a poľština.

MapaMap 2012 je  offline navigačný software – čo znamená, že jej prevádzka nie je treba prístup k internetu a používateľ nemá znášať náklady za prenos dát, vrátane poplatkov za roaming, čo je veľmi dôležité pre ľudí, ktorí budú cestovať na Ukrajinu. Celý navigačný systém s mapami je nainštalovaný v pamäti telefónu alebo na pamäťovej karte.

K dispozícii skúšobná verzia na jedeň deň, po 24 hodinách prestane skúšobná verzia fungovať. Potom má používateľ na výber zakúpiť si 180 dňovú verziu za 99 PLN (23 €) alebo neobmedzenú za 149 PLN (34 €).

zdroj:http://www.mapamap.pl/pl/node/85995 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 × three =