Sygic 14-dňová skúšobná verzia zdarma

 

Navigácia Sygic je k dispozícii aj ako 14-dňová skúšobná verzia zdarma. Pri stiahnutí aplikácie Sygic z Google Play získavate automaticky plne funkčnú skušobnú verziu (14 DAYS TRIAL).

*update 16.12.2012:  momentálne platí 7 dnová skúšobná verzia

1. Siahnite si  z obchodu Google Play aplikáciu Sygic GPS Navigation.
2. Inštalácia sa spustí automaticky:

3. Spustiť Sygic GPS Navigation. Ďalšie častí navigácie sa vám začnú automaticky stahovať.

4. V menu -> My Sygic  -> Správa máp -> vyberte mapu, ktorú chcete stiahnuť  a stiahnite ju do telefónu . Mapy sú zadarmo a možete ich odobrať, alebo pridávať podľa vašich požiadaviek.

5. Stlačením tlačidla Continue začnete používať Sygic GPS Navigation skúšobnú verziu.

Dôležité upozornenie: Skušobná verzia je funkčná po dobu 14 dní od prvého spustenia Sygic GPS Navigation.

Vždy, keď spustíte Sygic GPS Navigácia do 14 dní, budete môcť pokračovať proces alebo upozornení na nákup Navigácia:

 

V prípade, že  aplikácie žiada  aktivačný kód a nie je možné stlačiť tlačidlo „Continue trial“ skúšobná lehota vypršala. Bohužiaľ v tomto prípade nie je možné ďalej využívať skúšobnú verziu navigácie Sygic

Po vypršaní 14 –dňovej skúšobnej verzie je možné  zakúpiť aktivačný kód Sygic GPS Navigácia ( Voucher Edition ) a získavať časovo neobmedzenú licenciu so softvérovými aktualizáciami a najnovšími mapami zdarma.

zdroj:http://sygic.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 odpovede na Sygic 14-dňová skúšobná verzia zdarma

  1. Julstra povedal:

    Dobrý deň.

    V ponuke uvádzate, že skúšobná doba navigácie je 14 dni.Preto, že mám záujem o uvedenú navigáciu tak som ju 15.12 stiahol teraz preto, aby som sa s navigáciou cez sviatky oboznámi, lebo 27.12. cestujem s autom a chcel som ju vyskúšať. Po nainštalovaní som zistil, že jej platnosť počas skúšobnej doby je 7 dní.Chcem sa opýtať, že ktorý údaj je platný. Taktiež sa chcem, opýtať aká je to verzia. Najnovšia, alebo staršia.Lebo ja mám záujem o najnovšiu verziu. A či si kód registrácii k vašej ponuke musím kúpiť len u vás. za sumu 34.- €, lebo je možné kúpiť v MP3 za 29.4.- €. Za vašu odpoveď Vám vopred ďakujem a prajem Vám príjemné Vianočné a Novoročné sviatky a všetko najlepšie v novom roku.

    • Support povedal:

      Skusobná verzia je momentálne na 7 dní. Tento údaj sa menil , článok je zo staršieho dáta preto je uvedená ešte informácia o 14tich dnoch. Navigáciu stahujete z Google play vždy najnovšiu verziu . Ponuku MP3 nepoznáme , odporúčame kupiť aktivačný kód zo stranky navigaciavmobile.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 × 4 =