Navigácia s TV – Garmin Nüvi 2585TV

Multifunkčný Garmin Nüvi 2585TV v sebe spája najlepšie vlastnosti viacerých zariadení. Moderná navigácia s funkciami pre zábavu, ako televízia s prehrávaním filmov a hudby. Prístroj má veľkú obrazovku s uhlopriečkou 5 palcov (12,7 cm) a tenký dizajn, takže je pohodlný na prenášanie.


Garmin Nüvi 2585TV je vybavený navigačným systémom Guidance 2.0. Rýchlejšie a intuitívnejšie užívateľské rozhranie umožňuje presné vyhľadávanie a navigovanie. Funkcia Lane assist s fotorealistickými výhľadom na križovatky, realisticky zobrazuje dopravné značky a križovatky na trase, tak aby ste zvolili vždy správny jazdný pruh. Nová unikátna databáza Garmin obsahuje takmer 65 000 podrobných pohľadov na križovatky , čo je štyrikrát viac ako u predchádzajúcich modelov nüvi.


Navigácia ponúka veľa zábavy, vrátane televízie, rádia s nahrávaním a prehrávaním, MP3 prehrávača, audio kníh a oveľa viac. Teraz môžete sledovať svoje obľúbené televízne programy, športové akcie a filmy, nech ste kdekoľvek. Silný DVB-T prijímač a anténa MPEG2/H.264 poskytuje optimálny príjem signálu a rozsah obrazu i v zahraničí. Nüvi 2585TV môže tiež slúžiť ako prehrávač videa, a to ako na ceste, tak doma. Stačí ho pripojiť k televízoru pre prehrávanie videa na obrazovke.


Prístroj vám umožní hands-free telefonovanie vďaka podpore Bluetooth ® a pripojením cúvacej kamery získate prehľad o tom, čo sa deje v zadnej časti vozidla.

zdroj:http://garmin.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

three × 1 =