Navigon aplikácia získala nové funkcie

 

Na Mobile World Congress-e v Barcelone, predstavila spoločnosť Garmin nové funkcie pre smartphone aplikáciu NAVIGON. iPhone užívateľov poteší nová funkcia Google Street View a pre Android aplikáciu pribudla aktívna navigácia po jazdných pruhoch. Okrem toho bude navigácia NAVIGON čoskoro k dispozícii pre operačný systém Bada a Cisco Cius tablety


Nová funkcia pre iPhone aplikáciu NAVIGON, Google Street View poskytuje užívateľom obrázok cieľovej destinácie na úrovni ulíc ešte pred začatím cesty. Identifikovať konkrétnu budovu sa tak stane jednoduchším. Android užívatelia si budú môcť vychutnať celý rad nových funkcií, ktoré sú zahrnuté v pripravovanej aktualizácii. Aktívna navigácia po jazdných pruhoch pomáha vodičovi zvoliť vždy ten správny jazdný pruh.


Aplikácia NAVIGON bude čoskoro k dispozícii aj pre operačný systém Bada. Začiatok predaja sa plánuje na tohtoročné leto v regiónoch Európa, Severnej Amerika, Austrália a Nový Zéland. V navigácii nebudú chýbať ani prémiové funkcie, ako doprave informácie v reálnom čase , navádzanie do jazdných pruhov a možnosť voľby viacerých trás.

V spolupráci so spoločnosťou Cisco, budú môcť užívatelia čoskoro stiahnuť navigačnú aplikáciu NAVIGON z Cisco AppHQ marketu. Mapy sú uložené priamo v prístroji, takže navigácia funguje úplne bez dátového pripojenia.

zdroj:http://garmin.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 × 1 =