Osobný GPS lokátor PGT 5020

Ak sa bojíte o svoje ratolesti, máte niekoľko možností. Dôležitá je samozrejme správna výchova, prevencia a informovanosť. Väčšina ľudí však nemôže mať potomka na očiach 24 hodín denne. Teraz sa však objavili úplne nové, efektívne a jednoduché riešenia. Tým sú GPS lokátory, ktoré sa hodia nielen k ochrane detí, ale pomôžu napríklad aj so strážím seniorov.


Osobný GPS lokátor Guardys GPS tracker PGT 5020, môže pomôcť zaistiť bezpečnosť Vašich detí či seniorov v čase, keď nie sú pod dozorom. Má neoceniteľný prínos napríklad pri nehode či úraze, pri stratení alebo počas únosu. GPS lokátor Vám v prípade krízovej situácie pomôže nielen osobu lokalizovať, ale tiež v prípade potreby okamžite zasiahnuť. Práve rýchle konanie môže byť v kritických momentoch najdôležitejšie.

Kompaktné zariadenie o veľkosti zhruba škatuľky od zápaliek, skrýva v sebe klasický GPS modul pre lokalizáciu a v prípade slabého GPS signálu zisťuje polohu pomocou GSM siete. Navyše zariadenie ponúka nadštandardné funkcie ako hlasové menu, možnosť odoslania polohy nielen v SMS, ale aj v MMS s malou mapou, či možnosť volania až na tri prednastavené čísla. Zariadenie disponuje aj SOS tlačidlom pre núdzové situácie a zvláštnym autoalarm modem. Tracker je chránený proti vypnutiu, ktoré môže povoliť len vopred zvolená  osoba zo svojho mobilného telefónu.


GPS lokátor PGT5020 je napájaný Li-Ion batériou a podľa toho ako často zisťujete polohu vydrží bez napájania 12 až 48 hodín.

zdroj:http://guardys.cz 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

14 − 10 =