Novinka. Navigácia pre nákladné autá – TomTom PRO 7150 TRUCK

Spoločnosť TomTom predstavila navigáciu navrhnutú pre vodičov nákladných automobilov a fleet manažérov, ktorá berie do úvahy profil vozidiel, cestné atribúty a obmedzenia.


TomTom PRO 7150 TRUCK šetrí čas a peniaze tým, že každá cesta je maximálne optimalizovaná. Navigácia využíva výhody dopravných správ a podrobných máp TomTom. Automaticky uprednostňuje hlavné cesty, vyhýba sa ostrým zákrutám a zahŕňa rozsiahlu databázu TIR atribútov, aby sa zabránilo napríklad obmedzeniam kvôli hmotnosti nákladu, alebo nízkym mostom.

V rámci funkcie TomTom WORKsmart ®,  ponúka zariadenie konektivitu pre jednoduchú správu vozového parku a prístup k LIVE Services službám . Zároveň k WORKsmart funkciám patrí sledovanie vozidiel, služby dispečingu, time management, eko jazdenie, management reporting prostredníctvom predplatného TomTom WEBFLEET.
TomTom LIVE Services poskytuje vodičom prístup k informáciám o radaroch, cenách pohonných hmôt, miestne vyhľadávanie Google, TomTom počasie, ako aj TomTom HD Traffic, čo sú najpresnejšie informácie o dopravnej situácii.

Navigácia TomTom PRO 7150 TRUCK je k dispozícii v Severnej Amerike od 17. novembra prostredníctvom autorizovaných obchodných partnerov TomTom. Odporúčaná maloobchodná cena je 349,95 dolárov.

zdroj: http://business.tomtom.com/en_us/products/pro-7150-truck/highlights/ 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

15 − four =