NAVIGON 2.0 – nová generácia navigácie pre iPhone

Pred niekoľkými mesiacmi získala spoločnosť Garmin nemeckú firmu Navigon, za účelom rozšíriť svoje pôsobenie v európskom priestore mobilných aplikácií. Firmy dnes spoločne informovali o významných zmenách populárnej iPhone navigácie Navigon.

Tieto zmeny zahŕňajú hneď niekoľko veľkých  vylepšení. Rovnako ako aplikácia Garmin StreetPilot, má program NAVIGON uložené mapy priamo v telefóne , takže nie ste závislí na pripojení do GSM siete. Ak prídete o dátové spojenie, môžete aj naďalej zadávať nové trasy a ciele. To by však znamenalo, že musíte mat v telefóne uložene veľké množstvo máp. NAVIGON 2.0 rieši tento problém tým, že si užívatelia môžu sťahovať mapy po jednotlivých štátoch. Jednoducho si vyberiete len mapy, ktoré potrebujete a ďalší máte možnosť stiahnuť neskôr.

 Navigačné systémy sú v posledných rokoch stále zložitejšie, NAVIGON tak znovu premyslel spôsob, akým bude rozhranie aplikácie štruktúrované. Výsledkom je, že nová verzia je viac intuitívna a jednoduchšia než kedykoľvek predtým. Okrem toho máte možnosť nákupu štvrťročných aktualizácií máp priavo v aplikácii.

[youtube width=“600″ height=“344″]http://www.youtube.com/watch?v=T7kmwXDHSjQ[/youtube]

zdroj:http://garmin.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 × five =