Navigácia NavOn s doživotnou aktualizáciou máp

Na slovenský trh prichádzajú nové modely GPS navigácií NavOn Lifetime s bezplatnou doživotnou aktualizáciou máp.

Nové modely NavOn N670 Lifetime a NavOn N760 Lifetime zaujmú atraktívnym designom, plochým 5″ displejom, jednoduchým intuitívnym ovládaním vhodným pre začiatočníkov, množstvom pokročilých funkcií pre profesionálnych vodičov, bohatým digitálnym obsahom a nízkou cenou.

Navigácie NavOn sú jediné navigácie vybavené navigačným softvérom iGO primo od spoločnosti NNG, ktoré umožňujú používateľom mať vždy aktuálne mapy bez časového obmedzenia bez ďalších poplatkov.

NavOn N670 Lifetime je  najlacnejšou osobnou GPS navigáciou na trhu s doživotnou aktualizáciou v cene.

Navigácie NavOn so softvérom iGO primo umožňujú plánovanie Green Routing. Green Routing spočíta náklady, spotrebu a emisie na danú trasu a popri zvolenom nastavení (rýchla, krátka, jednoduchá…) ponúkne túto ekologickú alternatívu. Pri plánovaní trasy sa zobrazí informácia, koľko € sa ušetrí, o koľko litrov menej sa minie paliva a o koľko emisií menej vyprodukuje auto, ak sa zvolí „zelená cesta“ namiesto predvolenej. Jedným kliknutím sa dá zmeniť naplánovaná trasa na „zelenú”, alebo sa dá preddefinovať Green routing ako predvolený spôsob plánovania trasy.

Navigácie NavOn majú predinštalované podrobné mapy celej Európy a Ruska, podrobné databázy bodov záujmov – POI, výstrahy, dopravné značenia, reálne pohľady na križovatky, prémiový digitálny terén, atď.

Výhodou oproti konkurenčným navigáciám je prítomnosť databázy popisných čísiel, ktorá sa využíva tam, kde mapové podklady nie sú až také podrobné, aby umožnili navigáciu z domu do domu.

zdroj: http://www.synetics.sk
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four × 5 =