Garmin Edge 200 – nový GPS cyklo počítač

Určite dobre poznáte situáciu, keď prídete domov z jazdy na bicykli a riešite otázky typu: „Som úplne zničený, ako ďaleko som dnes zašiel?“ Alebo: „To bola rýchlosť. Z toho kopca som musel ísť najmenej 80 km/h!“ Spoločnosť Garmin pripravila cenovo dostupné riešenie, ktoré pozná tieto odpovede počas a aj po jazde.


Zariadenie Garmin Edge 200 je nový GPS cyklo počítač. Ľahký a elegantný prístroj je vybavený vysoko citlivým GPS prijímačom a  nevyžaduje žiadnu kalibráciu. Novinka sa dá rýchlo a jednoducho pripevniť na bicykel a používať  vo všetkých typoch počasia.

 

Edge 200 je určený pre tých cyklistov, ktorí potrebujú len základný balíček informácií – rýchlosť, vzdialenosť, čas a spálene kalórie,“ povedal Dan Bartel, viceprezident pre celosvetový predaj .

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hg2nCSeZJaI[/youtube]

Bez zdĺhavého nastavovania a inštalácie senzorov, stačí prístroj zapnúť a stlačiť tlačidlo Štart. Garmin Edge 200 pojme až 130 hodín dát z jazdy a najrôznejších aktivít. Zároveň je vybavený USB rozhraním pre jednoduché dobíjanie a prenos dát. Vstavaná batéria má výdrž 14 hodín. Zariadenie váži 57 gramov a vstavaný vysoko citlivý GPS prijímač s HotFix ® zabezpečí menej čakania na načítanie satelitov. Garmin Edge 200 taktiež umožňuje užívateľovi nastaviť upozornenie na prejdenú vzdialenosť, čas ,alebo spálené kalórie, aby bolo jednoduchšie a zábavnejšie dosiahnuť určené ciele.

zdroj: http://garmin.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

one × five =