Nové verzie aplikácie TiToYo

K dispozícii sú nové verzie aplikácie TiToYo pre mobilné telefóny na platforme Android aj pre mobilné telefóny s podporou technológie Java ME.

Pre Androidy aktuálna verzia 0.2.1 prináša zlepšenie v niekoľkých oblastiach. Predovšetkým je to úplne nová obrazovka nastavení – kde si užívateľ môže zvoliť hneď niekoľko nastavení. Medzi významnejšie patrí minimálna aktuálnosť dopravných správ. Dopravné správy, ktoré sú naposledy  potvrdené v čase pred užívateľom zadaným časovým intervalom sa nestiahnu a nezobrazia. Ďalšie vylepšenia sa týkajú najmä rýchlosti a spoľahlivosti aplikácie.

TiToYo pre Android - obrazovka nastavení TiToYo pre Android - dopravné informácie

Pre mobilné telefóny s podporou Java ME je aktuálna verzia 2.0.0 k dispozícii od konca júla. Zlepšenia funkcionality sa týkajú najmä možnosti zadať minimálnu aktuálnosť dopravných správ tak ako je to u Androidov.

TiToYo na Nokii N82 (OS Symbian) - dopravné informácie TiToYo na Nokii N82 (OS Symbian) - obrazovka nastavení TiToYo na Nokii 5310 XpressMusic (OS S40 bez GPS) - dopravné informácie

Pre užívateľov mobilov bez GPS zariadenia. Je možné manuálne zadať svoju polohu a to hneď dvoma spôsobmi. Zadaním názvu obce alebo mesta (názov nemusí byť celý, stačí zadať iba časť). Užívateľ si následne vyberie z databázy lokalít. Druhou možnosťou je priame zadanie koordinát. Táto funkcionalita zabezpečí, že sa zobrazia dopravné informácie aj na jednoduchších telefónoch v závislosti od vzdialenosti od užívateľom zadanej polohy. U oboch platforiem je potrebné zvoliť v nastaveniach aj krajinu. Je to predpríprava na plánované použitie aplikácie aj mimo územia Slovenska.

Vďaka stále rastúcemu počtu užívateľov, vývoj aplikácie bude smerovať aj do oblasti aktívneho prispievania dopravných hlásení. Samozrejme aplikácia je zadarmo a aj jej používanie je bezplatné.

Viac o TiToYo na stránkach http://www.titoyo.eu

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five × 1 =