Zásady aktualizácie máp zdarma pre Mio Moov

Kúpou zariadení Mio Moov série 500, Moov série M, Moov série S alebo Moov série V získavate nárok až na dve aktualizácie máp pre vaše zariadenie počas prvých 12 mesiacov od prvého použitia zariadenia alebo registrácie na webovej lokalite MIO ADVANTAGE (podľa toho, čo nastane skôr).

Táto ponuka je obmedzená na zariadenia predávané v nasledovných krajinách: Poľsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Slovinsko, Chorvátsko, Bosna a Hercegovina, Srbsko, Bulharsko, Čierna Hora, Litva, Lotyšsko a Estónsko.

Aby ste mohli túto ponuku využiť, musíte sa do 15 dní od nákupu elektronicky zaregistrovať na adrese http://advantage.mio.com Budete musieť uviesť svoje meno, e-mailovú adresu, príslušné výrobné číslo výrobku a podrobnosti o nákupe. Jednoročná lehota aktualizácie máp začne plynúť od registrácie na webovej lokalite .

Registrácia je možná do 30. júna 2011. Po tomto dátume nebude vaša registrácia platná.

Neúplné, nepravdivé alebo nesprávne údaje na žiadostiach sa zrušia. Organizátor MIO neprijíma žiadnu zodpovednosť za stratené alebo oneskorené žiadosti ani žiadosti, ktoré nemohli byť zaslané z dôvodu technických porúch či akéhokoľvek iného dôvodu mimo jeho kontroly. Organizátor MIO sa bude v najvyššej miere snažiť zabezpečiť zachovanie vysokého štandardu webovej lokality, ale nemôže byť zodpovedný za prerušenie poskytovania služieb z dôvodu technických problémov, zlyhania systému alebo softvéru, ktoré budú mimo jeho kontroly.

Táto akcia je obmedzená na jednu žiadosť na domácnosť, vzťahuje sa len na jedno zariadenie Mio a nie je prenosná. Táto ponuka nie je dostupná pre žiadne opätovne predané ani zrenovované zariadenia.

Na aktualizáciu máp ponúkanú v rámci tejto akcie sa vzťahuje obmedzená záruka, ktorú môžete nájsť v balení výrobku.

Prečítajte si : Návod ako aktualizovať zariadenie

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna odpoveď na Zásady aktualizácie máp zdarma pre Mio Moov

  1. peter ducsai povedal:

    SKUSIME TO NAINSTALOVAT

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

12 − 1 =