Nová navigácia MIO SPIRIT 380 CEU

(www.navigáciavmobile.sk)

Spoločnosť Mio vybavila nový model Mio Spirit 380 CEU všetkými prvkami, ktoré sú na cestách nevyhnutné. Cestovanie je tak oveľa jednoduchšie a zábavnejšie. Vďaka 3,5 palcovej, a tým pádom aj najmenšej navigácií série Spirit, môžete mať so sebouvšetky informácie potrebné na ceste autom aj peši, ako napríklad polohu a fotografie hradov a zámkov. Šoférov určite poteší dvojročná aktualizácia máp zdarma ako aj možnosť prenajať si mapy ďalších kontinentov len na potrebnú dobu (až na mesiac).

Mio Spirit 380 CEU funguje výborne v automobile, ale je možné jeho služby využiť aj mimo neho. Vďaka režimu chôdze s 2D mapou je prehliadka miest jednoduchšia a návštevy pamiatok zaujímavejšie. Navigáciu je možné vybaviť všetkými aktuálnymi bodmi záujmu, ktoré sú umiestnené napríklad na www.poi.cz, http://www.poiplaza.com/ alebo na www.gpspoint.eu. Vďaka tomu môžete mať prehľad o polohe hradov a zámkov, múzeí, pivovarov, bankomatov, miest s turistickými pozoruhodnosťami, prehľad reštaurácií, parkovísk, športových centier, kúpalísk aj hotelov. Využiť môžete aj fotografie so súradnicami GPS – NavPix – napríklad fotografie historických pamiatok, ako sú hrady, zámky a ďalšie pamätihodnosti. Vďaka tomuto modelu môžete mať pri ruke zaujímavé informácie a stále objavovať nové miesta neprístupné pre automobily, keďže sa vďaka svojej veľkosti vojde do každej dámskej kabelky. Navyše antireflexná 3,5 palcová dotyková obrazovka zaisťuje veľký komfort užívania aj za ostrého slnka.

„Ak sa užívateľ rozhodne odcestovať do krajiny, ktorej mapa nie je v GPS zariadení zahrnutá do základnej ponuky, existuje ojedinelá možnosť ušetriť prostredníctvom služby Požičovňa  máp. Nie je treba si kupovať drahé mapy s platnosťou na niekoľko rokov kvôli jednej ceste, stačí si ju na určitú dobu prenajať, vďaka čomu môžete ušetriť až 80 % nákladov, navyše ponúkame na stiahnutie najnovšie dostupné mapy,“ hovorí Tomáš Kudweis, obchodný a marketingový manažér spoločnosti Mio Technology.

Nový model disponuje pokročilými technológiami pre najefektívnejšie plánovanie cesty, vďaka ktorým si môžete vybrať tú najlepšiu trasu. Takou funkciou je napr. SmartRoutes využívajúca informácie získané od miliónov šoférov, na základe ktorých je vypočítaná tá najvhodnejšia trasa pre najrýchlejšiu a najpohodlnejšiu dopravu do cieľa. Parkovací asistent následne pomôže nájsť najvhodnejšie parkovisko po príchode do cieľa, a zdokonalená funkcia LearnMePro sa navyše naučí šoférov štýl jazdy, aby mu mohla navrhnúť trasu vytvorenú na mieru a zodpovedajúcu jeho požiadavkám.  Mio QuickSpell klávesnica zas zjednodušuje zadávanie cieľového miesta, keďže okamžite ponúka návrhy cieľových miest, čím eliminuje chyby pri zadávaní a šetrí čas pred zahájením cesty.

S Mio Spirit 380 CEU je navigovanie ďaleko jednoduchšie. Moderný, ľahký dizajn a jednoduché menu pomáha nájsť a navigovať do destinácie rýchlejšie a spoľahlivejšie než kedykoľvek predtým. Mio Spirit 380 obsahuje 7 krajín strednej Európy (Česká republika, Slovensko, Nemecko, Rakúsko, Poľsko, Maďarsko, Švajčiarsko) a doporučená koncová cena je 99EUR vrátane DPH.

zdroj: mio.com, lctrading.sk

 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

4 odpovede na Nová navigácia MIO SPIRIT 380 CEU

  1. Maciej povedal:

    V kauflande sa da kupit za necelich 26€ 🙂

  2. 00000 povedal:

    Tak tu cenu si asi prekukol, predava sa za 76,- Eur

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

9 + five =