Garmin Connect sa blíži k jednej miliarde míl!

(www.navigaciavmobile.sk)

Počas posledných štyroch rokov  sa Garmin  Connect  s pomocou užívateľov  priblížil k obrovskému  míľniku.  Jedna miliarda míľ nahratých do systému.

Beh, cyklistika, turistika, jazda na kajaku, bežecké lyžovanie a ďalšie aktivity, ktoré  užívatelia a nadšenci z celého sveta zaznamenali  pomocou Garmin zariadení.  V okamihu pripojenia do Garmin Connect  , môžu užívatelia ľahko a rýchlo nahrať údaje o  svojom  tréningu, sledovať ich súčet, plnenie stanovených  cieľom  a zároveň  všetko  zdieľať  s priateľmi a rodinou. Garmin Connect zobrazuje údaje, ako je čas, vzdialenosť, rýchlosť, nadmorská výška a srdcový tep. Tieto informácie sú zobrazené pomocou grafov, ilustrácií a údajov na mape.

Firma Garmin by rada odmenila osobu ktorá nahrá do systému miliardú mílu.  Cenou by sa mala stať navigácia, pravdepodobne zo série fitnes. Ak  teda vlastníte Garmin a  nie ste registrovaný, začnite ešte  dnes. Je to zadarmo! Stanete sa členom on-line fitness komunity s viac ako 70 miliónov  členov po celom svete.

 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

18 − 17 =