Garmin Astro 320 – Nové sledovacie zariadenie pre psov

V roku 2007  predstavila firma Garmin po prvý krát originálny  tracking systém pre psov. V dnešných dňoch prichádza na trh novšia verzia s  vylepšenými funkciami, ktoré si uživatelia vyžiadali. Ide o  zvýšenie dosahu, zjednodušené ovládanie a podpora rôznych typov máp.

Vďaka  novej  anténe sa zvýšil dosah takmer o 30 percent , až na deväť kilometrov. Rovnako ako  predchodca, môže Astro 320 sledovať naraz až desať psov. Zároveň ostáva prístroj plne kompatibilný so sledovacími zariadeniami Garmin DC 20, 30, 40.

Nové Astro 320 má 1,7 GB dostupnej pamäte na inštaláciu máp priamo do prístroja, nechýba však ani slot na microSD kartu. 3osový kompas umožňuje lovcom zobraziť pozíciu psa v ľubovoľnej polohe prístroja. Okrem zvukových upozornení, prichádza novinka s vibračnou funkciou a možnosťou zámku tlačidiel, čím sa dá predchádzať samovoľnému stáčaniu pri prenose vo vrecku alebo batohu.

Zariadenie je vodotesné a funguje na dve AA batérie s výdržou až 20 hodín.

Kompletný systém, ktorý zahŕňa prístroj Astro 320  a sledovaciu jednotku DC 40 s príslušenstvom, by sa mal objaviť na americkom trhu v júli 2011 s predpokladanú predajnou cenu 699 dolárov.

Zdroj: http://sites.garmin.com/astro

 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna odpoveď na Garmin Astro 320 – Nové sledovacie zariadenie pre psov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 + two =