TomTom predstavil navigáciu Start 20

(www.navigaciavmobile.sk)

Spoločnosť TomTom predstavila novú radu navigácií pre začiatočníkov Start 20, ktorá prináša oproti starším modelom viac komfortu a štýlu. V tejto novej rade TomTom kombinuje atraktívny vzhľad, väčšiu obrazovku a nový operačný systém pre ešte múdrejší navigáciu.

Nové modely s 4,3 „a 5“ displejom, ktoré ponúknu integrovaný otočný držiak pre pripevnenie na palubnú dosku automobilov, pričom zobrazenie na displeji sa vďaka orientačnému „čidlu“  automaticky otočí.

Ďalej TomTom sľubuje o dva milióny kilometrov ciest  viac, vrátane vylepšenej grafiky zastavaných plôch, vodných tokov, nádrží či lesov. Zároveň sa zdvojnásobil počet bodov záujmu (POI) s detailnejšími informáciami (otváracie doby, telefónne čísla).  Samozrejmosťou je podpora technológie IQ Routes, ktorá poskytuje vodičom presnejšie odhady času príchodu alebo databázu cestných radarov. Vodičom tiež pomôže parkovací asistent vyhľadávajúci najbližšie parkovisko, navádzanie jazdnými pruhmi pre bezpečné nájdenie odbočky, funkcia časté destinácie alebo online aplikácie MyTomTom pre jednoduché aktualizácie softvéru a máp.

Nakoniec TomTom spomína slot pre karty microSD pre prístup k „bohatšiemu obsahu“, čo bude spustené softvérovou aktualizáciou plánovanú na leto.

Dostupné modely:

TomTom Start 20 Regional s mapou strednej a východnej Európy a 4,3 „obrazovkou

TomTom Start 20 Europe s mapou Európy a 4,3 „obrazovkou

TomTom Start 25 Europe Traffic s mapou Európy, prijímačom dopravných informácií (RDS-TMC) a 5 „obrazovkou

Ďalšie funkcie :

Dokonalé navádzanie jazdnými pruhmi prehľadne zobrazuje, do ktorého jazdného pruhu sa máte pred križovatkou zaradiť

Parkovací asistent naviguje vodiča na najbližšie parkovisko v blízkosti svojej destinácie alebo miesta, kde sa práve nachádza.

Funkcia častej destinácie umožňuje vodičovi vybrať si z niektorú z ikon s najčastejšie navštevovaných miest

MyTomTom – online aplikácia pre jednoduchú aktualizáciu softvéru a máp v zariadení. Umožňuje tiež pridávať nové body záujmu, hlasy

Integrovaný slot na pamäťové karty microSD poskytne prístup k bohatšiemu obsahu. Táto funkcia bude spustená prostredníctvom softvérovej aktualizácie v lete 2011.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twenty − fourteen =