Nové navigácie Mio pre rok 2011

(www.navigaciavmobile.sk)

Bezplatná aktualizácia máp na 2 roky, trasy podľa 4 preferencií, Smart Routes, 3D križovatky a parkovací asistent.

Spoločnosť Mio prichádza na trh s novými navigáciami Spirit 380, 480, 485, 487, 670, 680, 685 a Spirit 687 vybavenými viacerými novými vlastnosťami pre jednoduchšie ovládanie a kvalitnejšie navigovanie. Doplňujúce funkcie následne umožňujú použiť navigáciu aj ako cestovného sprievodcu. Navyše všetky navigácie zahrňujú bezplatnú dvojročnú aktualizáciu mapových podkladov a samotného softvéru.

„Nové modely prichádzajú práve včas pred letnou cestovnou sezónou a posúvajú Mio opäť do čela technologických vývojárov v tejto oblasti. Inovované funkcie navigovania zjednodušujú výber vhodnej trasy podľa aktuálnej potreby alebo sa sami prispôsobujú k štýlu daného šoféra,“ hovorí Tomáš Kudweis, obchodný a marketingový manažér spoločnosti Mio pre Českú republiku a Slovensko.

Komfortná navigácia
Všetky nové modely disponujú pokročilými technológiami pre plánovanie trasy. Funkcia Smart Routes používa k optimálnemu výpočtu informácie pozbierané od miliónov šoférov, vďaka ktorým je cesta rýchlejšia a úspornejšia. Vo výpočte je navyše zohľadnený aj čas a deň konania cesty. V priebehu jazdy sú užívatelia navigácie prostredníctvom 3D náhľadu križovatiek sprevádzaní jasnými a prehľadnými pokynmi o zaradení sa do jazdných pruhov.

Výber trás po novom navrhuje 4 možnosti jazdy znázornené graficky priamo na displeji navigácie – najrýchlejšiu, najkratšiu, najjednoduchšiu a najekonomickejšiu. Užívatelia môžu využiť aj plánovanie cesty s optimalizáciou prejazdných bodov v navigácií, ako aj v aplikácií na počítači MioMore Desktop. Novinkou je aj funkcia LearnMeTM Pro, ktorá sa učí štýl jazdy šoféra a prispôsobuje výber obvyklej trasy vrátane odhadovaného času príchodu do cieľa. Novou funkciou je aj simulácia polohy v tunelu a hlasové navigovanie Text-to-Speech, s hlasovými pokynmi vrátane názvy cesty.

Parkovanie s navigáciami Mio je tiež stále jednoduchšie. Nový parkovací asistent automaticky zobrazuje zoznam parkovacích miest v blízkosti cieľa a jedným klepnutím na symbol „P“ dovedie šoféra na najbližšie parkovisko.

Jednoduchšie ovládanie
Zadávanie adresy uľahčí klávesnica QuickSpellTM zobrazujúca relevantné klávesy na základe informácií z databázy a tým intuitívne napovedá v priebehu zadávania. Nájdenie cieľového bodu je ďaleko jednoduchšie aj vďaka novému vyhľadávaniu podľa kľúčových slov, ktoré funguje na rovnakom princípe ako fulltextové vyhľadávače na internete.

Nároční zákazníci určite ocenia bezplatné a funkčné RDS-TMC dopravné spravodajstvo fungujúce kompatibilne so SmartRoutes pre optimálny výpočet trasy.

Väčšia hodnota
Každý z nových modelov ponúka dvojročnú aktualizáciu máp a softvéru zdarma. Po dvoch rokoch je možné aktualizáciu máp rovnako ako cestovného sprievodcu alebo ďalšie doplnky dokúpiť na webových stránkach výrobcu.

Navigácie Mio ponúkajú aj podrobných cestovných sprievodcov. Užitočné informácie o historických budovách doplnené fotografiami, detailnými popismi, otváracími hodinami a kontaktmi sú užívateľom k dispozícií pre všetky hlavné mesta Európy. Užívateľ má dokonca k dispozícií aj plánovač výletov a režim pre chodcov, ktoré sa výborne hodia pri prehliadkach týchto miest. V prípade záujmu si užívatelia môžu informácie o ostatných mestách jednoducho predĺžiť.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

4 × four =