Ako aktualizovať navigácie Garmin

Po kúpe zariadenia je potrebné prístroj zaregistrovať. Registrácia zariadenia Vám umožní dostať sa bližšie k službám, aktualizáciám máp, aktualizáciám softvéru a informáciách o novinkách. Postup je jednoduchý, napriek tomu možete využit :BEZPLATNÉ PORADENSTVO.

KROK 1.
– Navštívte stránku http://my.garmin.com.

Pokiaľ máte záujem o bezplatnú doživotnú možnosť aktualizácie ,zožeňte si Garmin Life time kartu. Lacnú aktualizáciu máp kúpite na stránke : GARMIN AKTUALIZACIA MÁP dozivotná aktualizácia Garmin

Ak nemáte ešte vytvorené konto na stránke http://my.garmin.com, stlačte „Zaregistrujte si svoj produkt značky Garmin”.

Stlačte Zaregistrujte si svoj produkt značky Garmin.Vyberte si zariadenie z ponúknutých kategórií. Vyplňte potrebné údaje ako je Celé meno (Vaše meno), E-mail (Váš e-mail), Používateľské meno (Vaše prihlasovacie meno – nick), Heslo, Znovu zadajte heslo (pre kontrolu správnosti), Jazyk. Po vyplnení týchto údajov stlačte . Vytvoriť účet

V prípade, že už máte vytvorené konto na stránke http://my.garmin.com, prihlásite sa do svojho konta . Po prihlásení navštívte záložku moje produkty (myProducts) a následne Registrovať teraz.

Krok 2.
Pripojte Zariadenie Garmin k PC. Zariadenie sa musí pripojiť k PC ako externý disk. Garmin Plugin Communicator vám vyhľadá pripojené zariadenie Garmin k PC. Po kliknutí na Pokračovať skontrolujete a doplníte potrebné údaje a stlačíte Registrovať. V nasledujúcom okne Vám ponúkne bezplatnú jednorazovú aktualizáciu mapy EU tzv. nüMapsGuarantee.

Pokiaľ máte záujem o bezplatnú doživotnú možnosť aktualizácie ,zožeňte si Garmin Life time kartu. Lacnú aktualizáciu máp kúpite na stránke : GARMIN AKTUALIZACIA MÁP

Ak chcete aktivovať kartu nüMaps Lifetime, stlačte Zrušiť.
Navštívte záložku moje mapy (myMaps). Zobrazí sa vám zaregistrovane zariadenie a stlačíte Aktivovať darčekovú kartu . Zotrite z nüMaps Lifetime karty produktový kľúč (na zadnej strane karty v ľavom dolnom rohu) a zadajte ho do políčka Kľúč produktu. (Zariadenie na ktoré chcete aktivovať nüMaps Lifetime kartu musí byť pripojené k PC a musí byť prepnuté do režimu veľkokapacitného úložného zariadenia ako USB disk).
Stlačte aktivovať.
Následne sa overí pripojené zariadenie k PC a ponúkne Vám mapu na stiahnutie.
V prípade ak máte k PC pripojených viac zariadení Garmin, tak si budete musieť vybrať na ktoré chcete kartu nüMaps Lifetime aktivovať. Po výbere a overení prebehne príprava na aktualizáciu máp. Po overení stlačte Prevziať. Stiahne sa Vám program Garmin Map Updater, ktorý Vás bude sprevádzať ďalšími krokmi aktualizácie.
Po dokončení sťahovania nájdete súbor a spustite ho. Ďalej postupujte podľa pokynov na obrazovke, alebo podľa návodu Ako pracovať s programom Garmin Map Updater. Keď bude k dispozícií nová verzia mapy stačí sa prihlásiť do profilu na my.garmin.com a stiahnuť si ju.

zdroj: forum.garmin
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna odpoveď na Ako aktualizovať navigácie Garmin

  1. Spätné upozornenie: Nová mapa Garmin 2013.30 | GPS MAGAZÍN

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five − four =