Ako aktualizovať a sťahovať mapy Sygic

Zadaním aktivačného kódu do navigácie Sygic získavate časovo neobmedzenú  licenciu so softwérovými aktualizáciami a najnovšími mapami  zdarma. Vaše mapy budú vždy aktuálne.

Proces sťahovania máp:

V novej verzii Sygic 12.1 je Sygic Downloader integrovaný priamo v navigačnej aplikáciu. Ak chcete stiahnuť alebo odstrániť mapy alebo hlasy, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Otvorte  Sygic Menu -> My Sygic -> Správa máp alebo Správa hlasy -> vyberte mapu, alebo hlas, ktorý chcete stiahnuť alebo odstrániť -> Pokračovať

Nie je nutné sťahovať všetky mapy obsiahnuté v balíčku máp, ktorý ste zakúpili, pretože môžete pridávať  alebo odobrať mapy kedykoľvek potrebujete.  Mapy nie je možné  stiahnuť  do PC.  Vo všeobecnosti sa odporúča využiť k stahovaniu máp wifi pripojenie, ako 3G sieť. Ak máte problémy so stiahnutím máp, skúste iné  WiFi pripojenie.

Sťahovanie doplnkových máp:
Ak sa rozhodnete stiahnuť nové mapy, ktoré nie sú súčasťou už skôr zakúpeného balíčka máp, budete musieť zakúpiť aj ďalšie licencie, ktoré budú obsahovať  doplnkové mapy. Po zakúpení  licencie zadajte kód produktu v hlavnom menu -> My Sygic -> Activate product. Počas zadávania je potrebné aktívne pripojenie k internetu.

Aktualizácia máp:
Všetky mapy a aktualizácie softvéru, ktoré sú zverejnené sú poskytované zdarma. Ak je k dispozícii aktualizácia máp, aplikácia Sygic Vám ponúkne automaticky mapy k stiahnutiu.

Oznámenie o aktualizácii:
Zobrazenie upozornení v Google Play (bývalý Android Market) o dostupnosti novej aktualizácii záleží od vašeho nastavenia.

Oznámenia o aktualizách (Update Notification):
Ak chcete prijímať oznámenia o zmenách Sygic, choďte do Google Play (bývalý Android Market) -> Nastavenia -> a povolte možnosť  ” Informujte ma o zmenách aplikácií alebo hier, ktoré som stiahol”

Automatické aktualizácie (Automatic Update):
V tomto menu  Google Play (bývalý Android Market) -> Nastavenia , môžete tiež zvoliť voľbu “Automatickú aktualizáciu aplikácií” .

Aktualizácia iba cez Wi-Fi (Update Via Wi-Fi Only )  :
Zaškrtnite v menu  Google Play -> Nastavenia voľbu “Aktualizácia iba cez WiFi”. Čím si zabezpečíte spustenie  procesu aktualizácie len pri pripojení k WiFi.

Na túto tému vyhľadávané:

sygic mapy

sygic

sygic downloader

mapy sygic

sygic aktualizacia map

sygic aktualizace map

aktualizacia map sygic

aktualizácia sygic

ako aktualizovať sygic

sygic mapy 2012

Tento obsah bol zaradený v TIPY a označkovaný ako , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz. , 90 657 x zobrazené

57 odpovedí na Ako aktualizovať a sťahovať mapy Sygic

  1. Ludo povedal:

    Zdravim!!! Mam samsumg galaxi ace 2 a 8GB sd kartu!! Mam stiahnute 4 krajiny a viac neviem-stale mi vypisuje nedostatok miesta!! Neviem ako je to mozne,pomozte mi niekto!! Vdaka!!!

  2. Jojo povedal:

    mas rootnuti mobil ked hej takjedna mapa ma 3gb a stahuj mapy z netu lebo ti bude stahovat z mobilu peniaze……..a na mapy ked chces mat celu eu mapu tak ti treba aspon 16 gb kartu

Pridaj komentár