Navigácia be-on-road plná noviniek

Česká spoločnosť Aponia Software pripravila ešte pred koncom tohto roka pre svojich užívateľov novú verziu čoraz populárnejšie navigácia be-on-road. Nová verzia opäť neprináša len drobné kozmetické úpravy, ale aj úplne unikátnu možnosť súčasného používania máp od niekoľkých poskytovateľov, vrátane komunitných OpenStreetMap zadarmo.

Unikátna možnosť kombinovať mapy rôznych mapových poskytovateľov :
be-on-road je prvá navigácia, ktorá ponúka mapy od rôznych mapových poskytovateľov a predovšetkým umožňuje ich vzájomnú kombináciu pri výpočte trasy. Užívateľ môže zakúpiť mapy NAVTEQ (profesionálny mapy s celosvetovým pokrytím), alebo niektoré mapy lokálnych poskytovateľov, napríklad CEDA (profesionálne mapy Českej a Slovenská Republiky). Novo sú od verzie 3.7 zdarma poskytované mapy OpenStreetMap, ktoré sú tvorené komunitou užívateľov po celom svete.

Verzia aj pre vodičov kamiónov:
be-on-road TRUCK je navigácia špeciálne navrhnutá pre vodičov kamiónov. Poskytuje bezpečný a spoľahlivý výpočet trasy po cestách vhodných pre kamióny. Vodiči kamiónov vedia, že výber zlej trasy vedie nielen k plytvaniu paliva, ale ik množstvo kilometrov najazdených na obchádzkovej trasy, časovej strate a v niektorých prípadoch aj k bezpečnostným problémom. Na rozdiel od klasických navigačných systémov pre osobné automobily, be-on-road TRUCK vypočíta najlepšiu trasu podľa zadaných parametrov vozidla, zvolených parametrov trasy, typu zaťaženie a je schopný zohľadniť aj nebezpečné materiály. Nastaviť možno dĺžku, šírku, výšku, hmotnosť, maximálne zaťaženie náprav a či vozidlo preváža nebezpečné materiály.

Google play ponuka: TRUCK GPS NAVIGATION

Kompletné riešenie vrátanie zariadenia:
be-on-road navigácia bola doteraz určená predovšetkým na mobilné telefóny na platformách Android, iOS, Windows Mobile. Teraz sú k dispozícii celé navigačné zariadenia do vozidiel od tých najmenších o veľkosti obrazovky 4,3 „až po 7“ zariadenia pre dodávky či kamióny.  Celá rada týchto nových zariadení je v ponuke za uvádzaciu zvýhodnené ceny.

Kompletná ponuka: http://www.beonroad.com/en/products/navigation

Nový design:
Nová verzia be-on-road ponúka prepracovaný dizajn ovládanie samotnej navigácie, ktorý sa nesie v súčasnom trende jednoduchosti. be-on-road má tiež novo prepracované samotné navigačné prostredie s mapou, kde došlo k premiestneniu diaľničných ukazovateľov aj asistenta radenia do jazdných pruhov.

zdroj: be-on-road

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 × four =