Dynavix navigácia pre Andorid

Aplikácia do telefónu Dynavix umožní zmeniť váš telefón s OS Google Android na komplexný navigačný systém. Mapy sa kompletne stiahnu na vaše zariadenie, takže potom už nie je potrebné pripojenie k internetu. Používanie navigácie je tak zadarmo.

Navigácia spája najnovšie mapové podklady TomTom s intuitívnym a jednoduchým ovládaním. Mapy pokrývaju štáty :  Albánsko, Andorra, Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Bosna a Hercegovina, Švajčiarsko, Lichtenštajnsko, Česká republika, Nemecko, Španielsko, Francúzsko, Veľká Británia, Chorvátsko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Luxembursko, Macedónsko, Čierna Hora, Holandsko, Poľsko, Portugalsko , Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Gibraltár, Monako, Vatikán, Hlavné cesty pre Dánsko, Fínsko, Nórsko,Švédsko a Grécko.

 V ponuke softvéru nájdete tiež funkciu Chytrá trasa, ktorá využíva skúsenosti miliónov vodičov a podľa nich vypočítava najvhodnejšiu cestu, s ohľadom na deň v týždni a dennú dobu.

Mapový katalóg pokrýva celých 99% čísel popisných v SR. Nájdete v ňom prehľad dôležitých bodov, ako sú čerpacie stanice, reštaurácie, hotely, nemocnice a podobne.Precízne hlasové pokyny zaistia, že sa už nestratíte, na dlhých cestách vás osvieži originálne inštrukcie Pavla Lišku.

[youtube width=“600″ height=“344″]http://www.youtube.com/watch?v=c057ciDN9Cg[/youtube]

Prehľadné rozhranie je vhodné pre začiatočníkov, vďaka širokej možnosti konfigurácie si ale na svoje prídu aj pokročilí používatelia. Navigácia je dodávaná ako voucher, vďaka ktorému si softvér stiahnete z Android Play na konkrétne zariadenie.

Hlavné funkcie:
2D a 3D zobrazenie
99% pokrytie
Databáza rizikových miest v SR
Rýchly panel (okamžité vyhľadanie benzínky, ubytovanie, alebo občerstvenie na trase)
Miestne vyhľadávanie Google
Funkcia Chytrá trasa
Funkcia Domov
Funkcia varovania pri prekročení rýchlosti
Upozornenie na kamery meracie rýchlosť
Voľný import radarov, obmedzenie rýchlosti, alebo dôležitých miest (vo formáte.csv alebo.ov2)
Denný a nočný režim
Doživotná aktualizácia v rámci zariadenia

Ceny:

Dynavix Európa Voucher, Navigácia Android – 57 €

Dynavix Centrálna Európa Voucher, Navigácia Android – 40 €

Dynavix Česká a Slovenská Republika Voucher, Navigácia Android – 15 €

 

 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

12 − two =