Garmin hodinky v nových farbách

Spoločnosť  Garmin pripravila novú špeciálnu edíciu GPS hodiniek Forerunner 210 a Forerunner 610 v žiarivých farebných schémach, ktoré  prinesie novú energiu do vašej zimnej prípravy. Oba modely  kombinujú rovnaké funkcie a možnosti ako existujúce hodinky  Forerunner 210 a 610.

Garmin Forerunner 210

Štandardné hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) sú po aktivovaní tréningového módu doplnené o plnohodnotné funkcie športtestera – tréningového asistenta. Vysokocitlivý GPS príjimač zabezpečuje meranie a záznam rýchlosti, vzdialenosti a tempa bez dodatočných snímačov. Dodatočne máte možnosť vytvárať a prispôsobovať intervalové tréningy a zobrazovať dosiahnuté hodnoty pre každý interval samostatne. Výrobca zabezpečil plnú vodotesnosť (IPX7), vysokú výdrž batérie a vysoký štandard prevedenia pre pohodlné nosenie a používanie pri tréningu.

Forerunner 610

Forerunner 610 je prvým GPS športtesterom s dotykovým displejom od spoločnosti Garmin. Ovládajte ho jednochoducho dotykom prsta – poklepatím alebo ťahaním po displeji. Intuitívne ovládanie je samozrejme lokalizované aj do slovenského jazyka. Forerunner 610 zabezpečí meranie a záznam viacerých hodnôt vďaka vysokocitlivému GPS – rýchlosť, vzdialenosť, tempo a napr. rôzne priemerné hodnoty vrátane nadmorskej výšky (prevýšenie) a mnoho iného.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 × 5 =