Navigácia TomTom pre Android dostupná k stiahnutiu

 Prvé informácie o navigácii TomTom pre Android sa objavili ešte minulý rok. Následne spoločnosť TomTom avizovala vydanie aplikácie v októbri tohto roku. Svoj sľub splnili  a dnes si už môžete navigáciu stiahnuť cez Google Play.

TomTom vypustili aplikáciu len pre limitovaný počet smartphonov. Momentálne podporujú zariadenia s Androidom 2.2+ a s displejom o rozlíšení 800×480 alebo 854x480px. Navigácia TomTom pre Android ponúka mapové pokrytie USA, Kanady, Európy a ďalších . Na výber sú rôzne balíky s menším alebo väčším počtom štátov. Podľa verzie sa líši aj cena. Ak si napríklad zakúpite mapové podklady  východnúej Európu zaplatíte 34,99€, v prípade pokrytia celej Európy je cena 59,99€.

[youtube width=“600″ height=“344″]http://www.youtube.com/watch?v=sj11BKR77wU[/youtube]

K hlavným lákadlám, prečo sa rozhodnúť práve pre túto navigáciu patrí doživotná aktualizácia máp, presné časy príchodov do cieľa počas celého dňa, nájdenie najrýchlejšej cesty podľa aktuálnej dopravnej situácie na cestách alebo pokročilé navigovanie v jazdných pruhoch. Novinka rovnako ponúka hlasovú navigáciu turn-by-turn, 2D/3D zobrazenie máp, rýchle prepočítavanie trás, možnosť plánovať trasy s niekoľkými prejazdovými bodmi, ekonomicky výhodné trasy, navigovanie na adresu kontaktov.

 zdroj:http://tomtom.com
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna odpoveď na Navigácia TomTom pre Android dostupná k stiahnutiu

  1. Pavel Halač povedal:

    Bude mat aj Map Share?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 + 10 =