Navigácia Telenav Scout pre Android

Spoločnosť TeleNav predstavila v januári svoju navigáciu Scout . Užívatelia Androidu sa ešte do konca roka dočkali novej verzie, ktorá prichádza aj s kompatibilitou so štandardom AppLink  pre automobily Ford.

Navigácia Scout pre Android je veľmi podobná  verzii pre iPhony. Po pripojení cez AppLink dokáže aplikácia spolupracovať a zobrazovať na obrazovke palubného počítača  dojazdový čas pre nastavený cieľ . Nechýba odkaz na vyhľadávanie a aktuálne počasie. Po výbere miesta vedie systém vodiča do cieľa hlasovými pokynmi , ktoré prehráva cez reproduktory audio-systému . Okrem toho je možné hlasom aktivovať niektoré funkcie.

Užívateľ si môže zaplatiť prístup k prémiovým funkciám, ako sú informácie o doprave, radaroch a dopravných kamerách, alebo asistent jazdy v pruhoch. Súčasťou prémiovej ponuky je tiež funkcia Car Connect, umožňujúca spomínané prepojenie navigácie s palubným systémom vozidla, ktoré zatiaľ funguje len s niektorými vozidlami značky Ford.

Telenav Scout je pre Android zadarmo, prémiové funkcie sú na skúšobnú dobu 30 dní tiež zadarmo, potom sú ponúkané za 24,99 dolárov  ročne alebo 4,99 dolára  mesačne.

Zdroj: Cnet

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 × one =