Garmin SWIM – Špecialista na plávanie vo vašich službách

Pred časom sme Vám predstavili nový model športových hodiniek, plavecké hodinky Garmin SWIM. Dnes sa hodinky objavili oficiálne aj na Slovenskom trhu. Garmin SWIM sú športové hodinky so špeciálnou výbavou a funkciami pre plavcov na všetkých úrovniach.

Odteraz nebudete musieť počítať preplávaný počet dĺžkok bazéna, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet / typ záberov a mnoho iného. O všetko sa postará SWIM, vďaka integrovanému akcelerometru dokáže anylovať a zaznamenávať všetko potrebné

 

Profesionál vo vašich službách:
S hodinkami SWIM na zápästí sa môžete viac zameriavať na vylepšovanie techniky plávania pri rôznych plaveckých štýloch. SWIM je tiež pripravený zaznamenávať vaše cvičenia na záber (kopanie s doskou a pod.), ktoré tak jednoducho identifikujete od bežného plaveckého tréningu. Jednoduché a funkčné používateľské rozhranie (aj v slovenčine) prostredníctvom 6-tich tlačidiel po obvode poskytuje spoľahlivú funkčnosť.

Hlavné prednosti:
Najštíhlejšie a najkomplexnejšie plavecké hodinky na trhu. Použitelné priamo pri plávaní a pripravené pre následnú analýzu dát v pocítaci. V praxi je nový SWIM ihneď po vybalení pripravený na použitie. Stačí nadefinovať (nakalibrovať) správnu dĺžku bazéna a môžete plávať. SWIM sa postará o kompletnú metriku počas i po plávaní v bazéne.

Analýza, plánovanie a motivácia:
Dodatočnú analýzu a editáciu tréningových dát, prípravu tréningových plánov v prostredí PC/MAC umožňuje jednoduché a funkčné prepojenie prístroja s počítačom prostredníctvom bezdrôtového prepojenia a použitej technológie ANT™ a priloženého USB ANT konektoru. Pre vyhodnocovanie aktivít ponúka výrobca on-line aplikáciu > Connect Garmin pre rozšírenú analýzu a zobrazenie v prostredí internetu. Dátový výstup je možné použiť aj v rôznych špecializovaných aplikáciach pre vyhodnocovanie tréningových dát.

Ukážky výstupov z analýzy dát:
Pre ukážku z dostupných výstupov SWIM analýzy dát v prostredí počítača –
Individuálne vyhodnotenie plaveckého tréningu : TU
Skupinové porovnanie výstupov počas jedného plaveckého tréningu: TU

Metrika plávania:
V reánom case SWIM presne zobrazuje a
ukladá viacero dôležitých informácií:
Ako daleko ste preplávali.
Ako rýchlo plávate.
Ako dlho plávate.
Pocet záberov na dlžku.
Aký typ plaveckého štýlu ste „nasadili“.
Kolko ste spálili kalórií.
Efektivita plávania (SWOLF skóre) – Zábery (na dlžku) + CAS (sekundy)
15 záberov + 30 sekúnd = 45
CIEL = ZNIŽOVANIE SKÓRE

zdroj:http://garmin.sk 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 × four =