Sygic 12.1 pre Android

Sygic prichádza s úplnou novinkou. Teraz si môžete vychutnať Sygic navigáciu až na piatich Android telefónoch alebo tabletoch. Jediné čo musíte urobiť,  ak ste tak ešte neurobili, je aktualizovať aplikáciu Sygic na verziu 12.1 cez GooglePlay. Zároveň na vás čaká tona skvelý nový funkcií .

Ak chcete aktivovať navigáciu na druhom zariadení ,nainštalujte  aplikáciu, spustite ju a v menu My Sygic obnovte nákup pomocou aktivačného kódu.

[youtube width=“600″ height=“344″]http://www.youtube.com/watch?v=SnwI3dZNChk[/youtube]

Sygic Downloader je teraz súčasťou aplikácie , takže sa nemusíte báť, pokiaľ vám zmizne. Namiesto toho je pripravený  úplne nový spôsob, akým  sa spravuje  voľné miesto na vašom Android zariadení a to v menu My Sygic. Táto inteligentná funkcia poskytuje úplnú kontrolu nad  mapami a hlasmi, ktoré máte uložené na vašom zariadení.

Upgrade zaznamenali aj hovorené názvy ulíc (TTS), čo umožní pridať hlasy pre mnoho nových jazykov v budúcich aktualizáciách. To však znamená , že museli byť odstránené staré hlasy, ktoré nebudú  ďalej fungovať. Prosím, navštívte menu My Sygic a stiahnite si znovu hovorené názvy ulíc (TTS).

 NOVÉ navigačné funkcie: 
– Nový ukazovateľ odbočenia: Keď jedno odbočenie nasledujúce tesne po druhom, čo je veľmi užitočné v hustých mestských oblastiach.
– POI body na trase: Môžete si vyberať z rôznych kategórií, ale ako predvolený sú čerpacie stanice a odpočívadlá
– POI body na diaľniciach: Pri jazde po diaľnici bez naplánovanej trasy uvidíte nadchádzajúcej čerpacie stanice alebo odpočívadlá a zostávajúcu vzdialenosť k ich dosiahnutiu
– Názov aktuálnej ulice: Nájdete ho v spodnej časti obrazovky navigácie, túto funkciu môžete zapnúť a vypnúť v závislosti na vašom želaní
-Jednoduchý pohľad na štart a cieľ. Pri prezeraní naplánovanej trasy na mape, stačí ťuknúť na ikonku štart alebo cieľ pre zväčšenie

 Užívateľský komfort a bezpečnosť:
– štart navigácie Sygic cez Android akčné menu, stačí ťuknúť na adresu
– Pokročilé hovorené varovania: „text-to-speech“ upozornenia na zvláštne situácie, napr. pri prekročení rýchlosti alebo blížiacemu sa radaru
– Nastavte si svoje vlastné hlasové upozornenie: Vyberte si to, čo by mala aplikácia hovoriť alebo použie výkričníky, aby tieto upozornenia dostali šťavu
– Čistejšie rozhranie: komplexnejšie nastavenie, čisté biele pozadie a možnosť nastaviť si vlastnú veľkosť písma v menu
– Optimalizované zobrazenie mapy: nová farebná paleta pre parky a smerové šípy, šípku pozície optimalizovaná pre rôzne úrovne zoomu
– Zlepšená ponuka rýchleho prístupu : Ak kliknete na navigačný panel, objavia sa nové klávesové skratky pre hľadanie parkoviska , hľadanie čerpacej stanice, preskočenie Waypoint-u (ak ste si ich vytvorili na vašej trase) alebo zrušenie trasy .
– Funkcia uloženia pozície auta. Po kliknutí na šípku polohy môžete uložiť aktuálnu polohu vozidla alebo začať navigáciu k poslednej uloženej pozícii.
– Pripojenie nebolo nikdy jednoduchšie: teraz nemusíte vytvárať účet a heslo Sygic, prihláste sa pomocou Facebook alebo Google .
– Prispejte s opravami: Označiť nevhodné alebo chybné preklady priamo z užívateľského rozhrania
– Nové hlasy a jazyky: hebrejčina, lotyština, litovčina, perzský jazyk

Aktivačný kód Sygic GPS Navigácia ( Voucher Edition ): TU 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

29 odpovedí na Sygic 12.1 pre Android

 1. Maros povedal:

  rozumiem tomu spravne, ze jedna kupena licencia je teraz platna naraz v 5 roznych zariadeniach ?

 2. Fero povedal:

  Ako je to potom s viazanostou na imei? Ak si nainstalujem sygic na 5 zariadeni, imei tychto zariadeni sa zaregistruje a na ine zariadenia uz licenciu neprenesiem? Dakujem.

  • Support povedal:

   Po novom by už nemal byť reset a prenost kódu na ine zariadenie možný. 5 zariadení a koniec. Lepšie moc nerozdávať . Sygic Voucher Edition platí stále len na jedno zariadenie. Prenos licencie resetom pravdepodobne ostáva.

 3. patrik35 povedal:

  Navigačku som mal na 1 mobile a ked som ju nainštaloval na druhý mobil, tak my vravelo že kod je zlý. Ja vlastne potrebujem preniesť z jedného mobilu do druhého. Samozrejme bola legálne kúpená

  • Support povedal:

   Kód treba vyresetovať priamo vo firme Sygic , následne je ho možné použiť znovu na nové zariadenie . Reset sa vykonáva cez formulár na stránkach Sygic-u

 4. patrik35 povedal:

  Môžem napísať aj po slovensky, alebo je nutné po anglicky ??

 5. patrik35 povedal:

  Tak už som napísal aj ked po anglicky, sice angličtina nie je moja silná stránka, ale hádam my pomôžete.
  inak „Ak chcete aktivovať navigáciu na druhom zariadení ,nainštalujte aplikáciu, spustite ju a v menu My Sygic obnovte nákup pomocou aktivačného kódu“ toto my práve nešlo.

  • Support povedal:

   A akú verziu Sygicu máte a kde ste si ho kupovali ? Nie všetky verzie maju možnosť byt aktívne na viacerych zariadeniach .

 6. Meno povedal:

  V trail verzii mi nefunguje hlasova navigacia, ak prepnem na inu aplikaciu. Navigacia bezi v pozadi, ale nemozem sledovat na tablete film a pocuvat navigovanie. Nie je tam teda podpora multitask? Dakujem

  • Support povedal:

   Dobry den, Pri navigacii na pozadi je potrebne mat zaskrtnutu ponuku „Nechat bezat navigaciu v pozadi“ v Nastavenia>Sprava napajania>

   Potom by malo vsetko fungovat

 7. patrik35 povedal:

  Išlo o verziu :Voucher Edition. Nepotrebujem aby bola navigačka aktívna na oboch mobiloch stačí aby my bolo umožnené ju aktivovať v novom mobile, čo stále nie je možné. Práve preto som kontaktoval Support.

  • Support povedal:

   O resete by vám mal prísť mail, následne možete kód použiť znova. Celé to trvá max 2 hodiny od odoslania požiadavky na reset. Pre zákazníkov http://navigaciavmobile.sk , tento proces zabezpečujeme v rámci bezplatných služieb.

 8. Andrej povedal:

  Pred dvoma tyždňami som si kupil smartfone HTC ONE X a minuly tyzden som si objednal legalne aj navigaciu sygic GPS Navigation Europe. Vsetko by bolo OK az dodnes, ked mi telefon oznamil, ze je pre navigaciu aktualizacia, tak som si ju dal stiahnut a od vtedy sa neviem k nej dopracovat. Po spusteni navigacie sa mi objavi cierna plocha na par sekund a tym to konci. V zapati ma vrati na domovsky vidget telefonu?! Viete mi prosim poradit????

  • Support povedal:

   Problém bol v novom update 12.1.1 . V sučastnosti ho firma Sygic stiahla spat. Odinštalujte aplikáciu Sygic , vymažte složku Sygic z karty alebo telefónu a znovu nainštalujte navigáciu Sygic z GooglePlay . Malo by ist už zasa o staršiu verziu 12.1.0

 9. Marian povedal:

  A keď toto urobím pôjde to automaticky, alebo budem potrebovať znovu aktivačný kôd?

 10. Andrej povedal:

  Firma SYGIC odoporuca cez USB kabel pripojit smartfon k PC a v zlozkach treba otvorit polozku „Sygic“ a tam ovorit polozku „Android“ a tam odinstalovat len polozku: „settings2.dat“. Potom treba telefon odpojit a spustit v nom navigaciu Sygic a dostahovat potrebne subory, ktore si telefon bude sam ziadat. Po tomto ukone mi to zasa slape.

  S pozdravom, Andrej!

  • Support povedal:

   V podstate sme Vám poradili to isté ale nie všetkým funguje odstranenie len suboru “settings2.dat”. Preto je lepsie odstránint celu zložku Sygic. A znovu nahrat celu aplikáciu Sygic z Google Play

 11. Ján povedal:

  Akú verziu si mám zakúpiť a kde (u koho)si ju mám zakúpiť, aby som ju mohol používať na 5-tich zariadeniach.

  • Support povedal:

   Treba mat verziu zakúpenu priamo cez Google Play , momentálne sa ta nachádza na takúpenie len Sygic India . Náslene na základne Google Play uctu mozete aplikáciu použit na 5 zariadeni.

 12. Luboš povedal:

  ako mi na stranke http://www.sygic.com/en/support?android, bude automatiky vygenerovaný aktivačný kód?

 13. ifan povedal:

  Mal som demo verziu tohto programu Sygic myslím že stojí za to si ju zakúpiť. Na stránke je popis že je pre vhodné pre všetky mobilne telefóny s operačným systémom Android 2.0.1 a vyššie , ale kde by sa dalo zo 100% istotou overiť, či to pôjde aj na mojom type mobilu, samozrejme mam vyssi android, ale chcem mať istotu, nie je nejaký dostupný zoznam? Ď

 14. Robik povedal:

  Takže ak si stiahnem Sygic: GPS Navigation cez Google Play 14 dňovú verziu a potom si ju rozhodnem zakúpiť, tak ten kód potom môžem použiť nezávisle na 5 android zariadení? Rozumiem tomu správne? A bude na všetkých zariadeniach aj fungovať doživotná aktualizácia máp a software? Sú k tomu aj zdarma mapy Európy? Vďaka.

  • Support povedal:

   Klasicky kód Sygic možete použiť na 5 zariadení súčastne. Jedná sa o doživotnú aktualizácie softwaru a máp Európy , alebo podla toho ký balíček máp si vyberete.

 15. Martinéz povedal:

  Aj mňa by zaujímali otázky čo položil „Robik“, len doplním že by mala stáť verzia na 5 android zariadení tých 49,90,-€ ?

 16. marian povedal:

  Aky je vlastne rozdiel ak kupim sygic priamo cez ich
  domovsku stranku alebo cez googleplay ? Na ich stranke su konkretne moznosti
  ( centralna europa…. ) a k nim konkretne ceny,, na googleplay je len moznost stiahnut. Aku mapu vlastne stiahnem cez googleplay ? ( zapadnu eu, centralnu eu ….. ) V oboch pripadoch mam moznost aktivovat sygic na 5 zariadeniach ?
  Vdaka za kazku info.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

13 − six =