Dynavix predstavil navigaciu pre Android.

Zmeňte svoj mobilný telefón s Androidom v plne funkčný navigačný systém vďaka Dynavix-u – inteligntná navigácia s precíznymi hlasovými pokynmi a najnovšími mapovými podkladmi, ktoré sú uložené vo vnútornej pamäti zariadenia. Navigácia Dynavix spája tie najlepšie funkcie, ktoré sú na trhu dostupné, s brilantným designom a užívateľským zážitkom.


Jedným z hlavných lákadiel tejto novej navigácie sú bezpochyby aktuálne dopravné informácie, vďaka ktorým získate podrobné hlásenie o udalostiach na trase vrátane informácií o dĺžke dopravného obmedzenia, prekážky či príčine meškania. K dispozícii tak budete mať úplne presné informácie o čase cesty a času príchodu vrátane návrhov alternatívnych trás.

Dynavix je tiež ideálnou voľbou pre užívateľov, ktorí s navigáciami nemajú skúsenosti, vďaka intuitívnemu a jednoduchému užívateľskému rozhraniu. „Při vývoji jsme vycházeli ze zkušeností s naší aplikací pro iPhone, která je v České republice jednou z nejprodávanějších navigací na App Storu.“ Uviedol Tomáš Tvrzský, člen predstavenstva spoločnosti. Dynavix aplikácia ponúka aj rozsiahle možnosti osobného nastavenia. Užívateľ si tak môže zvoliť napr . farby mapy, údaje zobrazené v infopaneli, alebo jedno z 3D áut.

Navigácia Dynavix vychádza z mnohoročných skúseností vývoja navigačných aplikácií a obsahuje teda okrem iného navigáciu do jazdných pruhov, navigáciu na kontakty, asistenta rýchlosti so zvukovým varovaním, ponúkne alternatívnu trasu a funkciu zakázaných úsekov, 2D a 3D zobrazenie mapy, zobrazenie významných budov v 3D, automatický prepočet trasy, automatický denný alebo nočný mód, upozornenie na radary. Hlasové inštrukcie vrátane užívateľského prostredia si potom môže používateľ zvoliť z veľkého výberu jazykových mutácií vrátane obľúbených hlášok Pavla Lišku.

Dynavix umožňuje tiež naimportovať rôzne body záujmu a rozšíriť si tak svoju databázu napríklad o radary alebo iné body záujmu, čo neponúka takmer žiadna z konkurenčných navigáciou (podporované sú formáty csv a ov2). Užívatelia určite ocenia aj ďalšie funkcie, ako napr zdieľanie polohy prostredníctvom emailu, google local search, navigácia pomocou zemepisných súradníc, navigovanie v tuneloch, funkcia „vezmi ma domov“ či navigáciu na pozadí.

Navigácia Dynavix pre mobilné telefóny s OS Android je plná originálnych riešení, ktoré vytvárajú silný dojem z navigácie ako celku.

Dynavix určený pre mobilné telefóny s Androidom verzie 2.3 Gingerbread a Android 4.0 Ice Cream Sandwich dostupný prostredníctvom Google play – verziu s mapovým pokrytím celej Európy zakúpite za 69,99€, Central Europe za 39,99€. Ak si aplikáciu zakúpite do konca 10. augusta 2012, získate aktuálne dopravné informácie na rok zadarmo.

zdroj: http://www.dynavix.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

12 − seven =