Google offline mapy pre Android

Nové Google Maps v6.9 prichádzajú s možnosťou stiahnuť mapy aj pre offline použitie, čo prináša značné výhody pre uživatelov, ktorí nemajú aktívny dátový balíček. K dispozícii je však aj niekoľko ďalších  noviniek.

Aplikácia Google Maps prináša  Compass Mode pre Street View a fotografie s 360tistupňovým prehliadaním prostredia reštaurácií a rôznych firemných priestorov .Aby ste mohli využiť tieto nové vlastnosti, aplikáciu Mapy musíte zaktualizovať.

Pre offline režim stačí po aktualizácii kliknúť na tlačidlo menu a následne zvoliť možnosť „Sprístupniť offline“. Následne si budete musieť vybrať, akú oblasť chcete  mať v mobile uloženú. Žiadne limity zo strany Googlu nie sú a pokojne si vo svojom mobile môžete uložiť aj mapy Madagaskaru.  Avšak táto služba nie je dostupná  pre celé Slovensko. Pravdepodobne si na všetky mapy budeme musieť chvíľu počkať.

[youtube width=“600″ height=“344″]http://www.youtube.com/watch?v=J6sNyKzGOe8[/youtube]

Oveľa viac zábavy si však užijete s kompasom v Street View, ktorý funguje naozaj výborne a perfektne reaguje na natočenie prístroja. Prechádzanie ulíc je tak oveľa príjemnejšie, keď sa človek môže voľne „rozhliadnuť okolo“

[youtube width=“600″ height=“344″]http://www.youtube.com/watch?v=LldN9QSMI-0[/youtube]

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

six − one =