Nové GPS navigácie s iGO primo 2.0

Na slovenský trh prichádzajú nové modely GPS navigácií NavOn Plus Lifetime s novým navigačným systémom iGO primo 2.0 a s bezplatnou doživotnou aktualizáciou máp.

iGO primo vo verzii 2.0 prináša nové funkcie pre Inteligentnú navigáciu, ktoré umožňujú používateľom používať pokročilé navigačné funkcie pri zachovaní jednoduchého ovládania. iGO primo 2.0 spája obsah nahraný v navigácii (mapy, body záujmu – POI…) a aktuálnu situáciu na ceste (aktuálna rýchlosť, dopravné správy…) na analýzu a výpočet najvhodnejšej trasy do cieľa. Na základe týchto údajov napríklad softvér dokáže zistiť zápchu na diaľnici alebo v meste aj keď nie je zápcha hlásená službou „Traffic“.


Namiesto slepého pokračovania v naplánovanej trase, iGO primo 2.0 neustále prepočítava všetky možnosti. Ak napríklad vodič zíde z diaľnice pred plánovaným výjazdom, iGO sa snaží zistiť prečo (zápcha, čerpacia stanica, odpočívadlo, reštaurácia…). iGO primo 2.0 ponúka tieto návrhy decentným spôsobom. Namiesto preklikávania sa množstvom funkcií, vodič jednoducho prijme prepočítanú trasu, ktorá sa zobrazí na obrazovke.

Ako prvé prinášajú softvér iGO primo 2.0 nové modely NavOn N490 Plus Lifetime a NavOn N670 Plus Lifetime. Verzia Plus 2012 prináša tiež hardvérové vylepšenia ako napr. nový GPS čipset MSTAR 550, 4GB pamäte, vysokokontrastný displej a čistý zvuk.
Navigácie zaujmú jednoduchým intuitívnym ovládaním vhodným prezačiatočníkov, množstvom pokročilých funkcií pre profesionálnych vodičov, bohatým digitálnym obsahom a nízkou cenou.

Navigácie NavOn sú jediné navigácie vybavené navigačným softvérom iGO primo od spoločnosti NNG, ktoré umožňujú používateľom mať vždy aktuálne mapy bez časového obmedzenia bez ďalších poplatkov. NavOn N490 Plus Lifetime je zároveň najlacnejšou osobnou GPS navigáciou na trhu s doživotnou aktualizáciou v cene.

Navigácie NavOn majú predinštalované podrobné mapy celej Európy a Ruska, podrobné databázy bodov záujmov – POI, výstrahy, dopravné značenia, reálne pohľady na križovatky, prémiový digitálny terén, atď. Výhodou oproti konkurenčným navigáciám je prítomnosť databázy popisných čísiel, ktorá sa využíva tam, kde mapové podklady nie sú až také podrobné, aby umožnili navigáciu s presnosťou dojazdu na popisné číslo.

Zákazníci majú možnosť dokupovania alebo prenájmu máp celého sveta a iného digitálneho obsahu prostredníctvom portálu www.naviextras.com. K dispozícii je tiež bezplatná technická podpora v slovenčine na www.i-go.sk.

zdroj:http://synetics.sk
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

3 odpovede na Nové GPS navigácie s iGO primo 2.0

 1. mapy pre gps prestigio 4500 tmc povedal:

  Ako zistím, že som si nainštaloval nové mapy do svojho gps prestigio 4500TMC? Robil som to cez oficiálnu stránku sťahovania máp do gps, ale po odskúšaní v teréne zobrazuje pôvodné značenie na cestách, ktoré boli zrušené, resp. označené pred 2 rokmi ináč.

  • Support povedal:

   Pozrite sa v navigácii v informácii o mapách akú maju mapy koncovku . Q4.2011 alebo 12.2011 to znamená že sú to mapy s konca roka 2011 .

 2. Boros Marian povedal:

  ako nainstalovat prijem dopravnych sprav do gps pianet navigation –

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two + three =