Navigácia Mio pre futbalových fanúšikov EURO 2012

Mio, popredný svetový dodávateľ prenosných navigačných zariadení, ponúka futbalovým fanúšikom, ktorí sa chystajú na EURO 2012, využiť maximálne ich účasť. Pre všetkých nových majiteľov navigácií Mio Spirit je pripravený špeciálne vytvorený balík s viac než 1800 bodov záujmu – POI EURO 2012.

Futbal patrí v SR medzi najobľúbenejšie športy. Preto sa domnievame, že si mnoho českých fanúšikov nenechá ujsť chystaný futbalový sviatok. Poľsko a Ukrajina sú pre slovenských fanúšikov geograficky veľmi blízko, a preto predpokladáme, že sa budú na miesta jednotlivých zápasov masívne dopravovať svojimi automobilmi,“ hovorí Tomáš Kudweis, obchodný a marketingový manažér Mio pre ČR a SR. „Navigácie Mio im s doživotnými a aktuálnymi mapami pomôžu doraziť na miesto bezpečne, ako aj  orientovať sa v prostredí neznámych miest. Ďalšou výhodou sú napríklad ich funkcie nájdenia najbližších dostupných parkovísk v cieli cesty, vďaka čomu si môžete ušetriť prostriedky za parkovanie pred štadiónmi.

 

Balík EURO 2012 POI obsahuje zoznam štadiónov a lokalít zaujímavých pre fanúšikov v 8 hostiteľských mestách v Poľsku a na Ukrajine. Všetky štadióny spojené s futbalovými majstrovstvami majú aj svoje vlastné NavPix™ fotografie, ktoré obsahujú ich GPS súradnice a zároveň zabezpečia ich jednoduchú vizuálnu identifikáciu.

 

Pre zaistenie všetkých ďalších potrieb majiteľov navigácií Mio obsahuje balík POI EURO 2012 aj ďalšie informácie súvisiace s nimi, ako je ubytovanie a reštaurácie v rôznych cenových úrovniach, bary a kluby, kultúrne a turistické atrakcie, múzea a galérie, divadlá a kiná, obchody a nákupné strediská, zdravotné strediská, letiská, stanice, informačné centrá a ďalšie.

Uvedené špeciálne body záujmu pre EURO 2012 môžu zdarma získať majitelia nových navigácií Mio Spirit, ktorí si produkt zakúpia od  15. 5. do 30. 6. 2012 na stránkach www.mio.com. Stiahnutie prebieha v rámci vernostného programu Mio Advantage, kam je možné navigáciu Mio zdarma zaregistrovať, a čerpať tak ďalšie výhody.

zdroj: http://www.mio.com/sk
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

seventeen + four =