Garmin nüvi 2585TV s digitálnou televíziou v predaji už aj na Slovensku

Na Slovensku sa začal predaj multifunkčného modelu Garmin nüvi 2585TV, ktorý kombinuje to najlepšie z dvoch svetov – pokročilá navigácia a zábava: TV, video a hudba – to všetko v tenkom zariadení s veľkým, ale prenosným 5,0″ (12,7 cm) dotykovým displejom s mapou Európy.

Model nüvi 2585TV je plný funkcií pre zábavu, vrátane TV, rádia s nahrávaním a prehrávaním, MP3 a veľa iného, takže si na cestách už nič nenechajte ujsť. Teraz si môžete vziať svoje obľúbené televízne programy, športové akcie a filmy všade so sebou. nüvi 2585TV totiž umožňuje nahrávanie než sa vydáte do cieľa. Môžete tiež sledovať živé televízne vysielanie. Jeho výkonný DVB-T prijímač (MPEG2/H.264) a antény vám dávajú najlepšiu možnosť sledovania zážitkov a pokrytia aj keď ste na cestách.

Garmin nüvi 2585TV môžete tiež použiť ako prehrávač hudby a videa doma i na cestách vďaka možnosti pripojenia nüvi 2585TV k televízoru, tak môžete prehrávať video na veľkej obrazovke. Prístroj vám umožní hands-free telefonovanie vďaka podpore Bluetooth ® a pripojením cúvacej kamery získate prehľad o tom, čo sa deje v zadnej časti vozidla.

Kúpiť navigáciu Garmin nüvi 2585TV + Garmin Assistance24  : TU

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twenty − 16 =