Navigácia „be-on-road“ ešte lepšia

V týchto dňoch bola predstavená nová verzia stále populárnejšie navigácie „be-on-road“. V čom je nová a zase o niečo lepšie?

– nové, aktuálne mapové podklady
– zobrazovanie 3D budov a to aj na lacnejších mobilných telefónoch bez integrovanej 3D hardware akcelerácia
– on-line vyhľadávanie adries, ktoré Vám umožnia rýchlejšie vyhľadávanie cieľa Vašej cesty (vyžaduje internet pripojenie)
– na Android mobilných zariadeniach možno teraz navigovať na adresy rovno z kontaktov (na zariadeniach, kde to výrobca umožňuje)
-viac POI kategórii a novo možnosť hľadať POI do vzdialenosti až 500km
-vylepšené spracovanie dopravných informácií (vyžaduje internet pripojenie)
– schopnosť využívania GPS aj GLONASS satelitov a využitie tej najpresnejší pozície (len na telefónoch, kde je GLONASS podporovaný)
– lokálna CZ-SK verzia na CEDA mapách má možnosť zadania čísla domu v obciach bez pomenovaných ulíc

 

Navigácia „be-on-road“ je k dispozícii ako pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android, Apple iOS, starším Windows Mobile, ale aj na platforme Windows CE, využívané vo väčšine PND zariadení.

Android verziu na vyskúšanie si môžete stiahnuť priamo zo svojho telefónu z Play Store (predtým Android Market) alebo z http://www.beonroad.com/trial

Apple iOS verzia je k dispozícii na iTunes.

Používatelia zariadenia na platformách Windows Mobile a Windows CE môžu verziu pre vyskúšanie získať na http://www.beonroad.com/trial 

Staňte sa fanúšikmi navigácie „be-on-road“ na http://www.facebook.com/beonroad, kde sú priebežne zverejňované novinky a zaujímavosti.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

12 + eighteen =