Novinka : Navigácia Sygic 12.1

Spoločnosť Sygic oznámila oficiálne ukončenie vývoja navigácie Sygic verzie 12.1. Momentálne sa nová aplikácie nachádza vo fázy testovania, čoskoro sa však objaví medzi vašimi aktualizáciami. Hlavným cieľom tejto verzie bola bezpečnosť a komfort. Verzia 12.1 zahŕňa tri nové funkcie, ktoré umožnia bezpečnejšiu jazdu v neznámom teréne. Ako ďalšie bolo zdokonalené užívateľské rozhranie a vzhľad máp. Niektoré z týchto funkcií sa nechali inšpirovať návrhmi ľudí, ktorí sa zúčastňujú rozhovorov na fóre podpory Sygic a ich Facebooku stránke.

Prvý screenshot verzie 12.1 ,na ktorom môžete vidieť dve nové funkcie. Dlho očakávane zobrazenie POI bodov na trase a v dolnej časti navigačnej lišty nový ukazovateľ otáčania. Medzi POI bodmi na trase si môžete vyberať z rôznych kategórií, ale ako predvolený sú čerpacie stanice a odpočívadlá. Nový ukazovateľ otáčania sa zobrazí, keď jedno otočenie nasledujúce tesne po druhom, čo je veľmi užitočné v hustých mestských oblastiach. Ako ste si možno všimli, ďalšou zmenou prešlo aj zobrazenie názvu ulice po ktorej práve ideme.

Ďalej boli do mapy pridané nové ikony pre štart a cieľ. Pokiaľ máte naplánovanú cestu, môžete jednoducho kliknúť na tieto body  pre priblíženie.

Snímka urobená  na iPade   ukazuje nový zlepšený  prístup k rýchlemu menu. Ak  kliknete na navigačný panel, objavia sa nové klávesové skratky pre hľadanie parkoviska , hľadanie čerpacej  stanice, preskočenie Waypoint-u (ak ste si ich vytvorili  na vašej trase) alebo zrušenie trasy .

Do navigácie bola pridaná funkcia uloženia pozície auta. Po kliknutí na šípku polohy  môžete uložiť aktuálnu polohu vozidla alebo začať navigáciu k poslednej uloženej pozícii.

Aktualizácie pre jednotlivé operačné systémy budú vychádzať postupne, nakoľko každý balíček je veľmi špecifický. Oficiálny termín vydania aktualizácie nie je zatiaľ známy .

Sygic GPS Navigation 2012 – navigačný software pre Android – 45 krajín Európy, doživotná bezplatná aktualizácia máp a softwaru : TU

zdroj:http://sygic.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna odpoveď na Novinka : Navigácia Sygic 12.1

  1. navigace pro helikopteru povedal:

    Sygic je mozna dobra navigace, ale podle vseho co jsem videl a zkousel ma dost velkou slabinu v grafice. Pripada mi to ze je to navigace pro piloty vrtulniku a ne pro automobil. Proc proboha vidim sv.Vita z vysky skoro 150m ?!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

seven − one =