Aktualizácia Garmin Smartphone Link aplikácie

 

Hľadanie parkovacích miest môže byť skutočne náročné, z tohto dôvodu pripravila spoločnosť Garmin aktualizáciu aplikácie Smartphone Link , kde sa objaví funkciu, ktorá vám pomôže nájsť parkovacie miesto v komerčných garážach a aj na letiskách. Nová verzia Smartphone Link pridáva ufunkcie sledovacia, takže vaši priatelia a rodina môže sledovať, kde sa práve nachádzate. Aktualizácia navyše zahŕňa možnosť odoslať adresu z Google Maps zo svojho telefónu priamo do navigácie nüvi. Nová verzia je k dispozícii bezplatne v Google Play.

Dynamické parkovanie:
Nová funkcia vám pomôže nájsť parkovacie plochy blízko hľadaného cieľa. U niektorých komerčných garáží, aplikácia informuje o počte parkovacích miest k dispozícii a nákladoch na parkovanie. Pokrytých je momentálne 42 hlavných metropol a 79 letísk v severnej Amerike s podrobnosťami o garáži, vrátane adresy, telefónneho čísla, kapacít, cien.

 

Garmin Tracker:
Garmin Tracker vám umožňuje sledovať polohu navigácie nüvi na webových stránkach spoločnosti Garmin alebo s aplikáciou Tracker, takže vaši priatelia a rodina môžu vidieť, kam cestujete. Rovnako je možné o tom zaslať odkaz cez Facebook, Twitter alebo e-mailom .

Odoslanie Google Maps adresy:
Cez Smartphone Link môžete teraz posielať miesta a adresy z Android’s Google Maps do navigácie nüvi. Jednoducho kliknete na adresu v Google Maps, otvorí sa pop-up okno, ktoré vám umožní poslať adresu do navigácie nüvi cez Smartphone Link.

 

Smartphone Link je aplikácia pre telefóny Android, ktorá poskytuje Live služby zariadeniam nüvi, s využitím mobilných dát smartphonu. Garmin Smartphone je k dispozícii zadarmo v Google Play a obsahuje niekoľko bezplatných služieb.

zdroj:http://garmin.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2 × 3 =