Offline navigácia Nokia Drive 2.0

Spoločnosť Nokia predstavila vylepšenú podobu svojej aplikácie Nokia Drive. Nokia Drive 2.0 ponúkne plnohodnotnú hlasovú navigáciu bez potreby dátového pripojenia.


Okrem toho si bude Nokia Drive 2.0 vedieť zapamätať aj osobné trasy, vopred vás bude upozorňovať na dopravné komplikácie a ponúkne automatickú zmenu trasy pre vyhnutie sa dopravným zápcham. Nová verzia aplikácie bude vybavená aj novým panelom s upozornením rýchlosti, predpokladaným časom príchodu a vzdialenosťou do cieľa. K dispozícii bude aj zoznam naposledy uložených cieľov.


Aktualizácia bude dostupná pre všetky telefóny z radu Nokia Lumia v nasledujúcich týždňoch. Oznámenie o dostupnosti novej verzie sa majiteľom zariadení zobrazí na displeji telefónov automaticky alebo si ju môžu stiahnuť do svojich smartfónov z Marketplace.

Nokia Drive 3.0

[youtube width=“600″ height=“344″]http://www.youtube.com/watch?v=VbINz5ZhcNU[/youtube]

Nokia sa tiež zmienila o ďalšie (nasledujúcej) verziu Nokia Drive 3.0, ktorá by mala obsahovať možnosť „učenia“, kedy si aplikácia zapamätá predchádzajúce cesty, a ponúkne Vám tú najoptimálnejšiu trasu (veľký potenciál pri cestovaní v okolí miest). Navigácia by mala tiež obsahovať funkciu, ktorá bude reagovať na aktuálnu dopravnú situáciu a Vašu trasu v priebehu jazdy optimalizovať.
Dátum vydania tretej verzie zatiaľ nie je známy

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

14 − eleven =