Navigácia na bicykel –Mio Cyclo

Satelitná navigácia otvorila ďalšie možnosti aj pre vášnivých cyklistov. Spoločnosť Mio pripravila novú navigáciu pre cyklistov – Mio Cyclo.


Dvojica navigácií Mio Cyclo 300 a 305 je dodávaná s predinštalovanými mapami Open Street Map a TeleAtlas , takže sú zariadenia pripravené k navigovaniu hneď po vybalení z „krabice“ . Pohodlná montáž na rám bicykla a veľké tlačidla na obrazovke zabezpečujú užívateľom jednoduché používanie . Navigácia Mio Cyclo umožňuje zadať trasu z bodu A do bodu B. K dispozícii je však aj voľba plánovania trasy s názvom ‘SURPRISE ME!’ , ktorá vám zabezpečí prekvapujúcu cestu do zvolenej destinácie.

Samotné zariadenie je schopné pracovať v mnohých druhoch poveternostných podmienok. Navigácia Mio Cyclo je odolná proti nárazom, vode a 3 “ anti-reflexná obrazovka poskytuje dostatočne jasné pokyny aj v slnečný deň.

[youtube width=“600″ height=“344″]http://www.youtube.com/watch?v=vBHud8a_9Do[/youtube]

Kľúčové informácie o trase, ako čas, rýchlosť, vzdialenosť, výška a spotrebu kalórií môžete zdielať s ostatnými užívateľmi pomocou softvéru Mio desktop. Verzia Mio Cyclo 305 ponúka na viac bezdrôtový senzor na koliesko , kadenciometer a merač srdcovej frekvencie.

Cena zariadenia:
Mio Cyclo-300 – 299,00 libier
Mio Cyclo-305 – 349,99 libier

Zdroj : http://eu.mio.com/cyclo/
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 × 4 =