Navigácia NavRoad RECO ponúka oveľa viac, ako iba navigovanie k cieľu

Zložitá situácia pri hľadaní páchateľov autohavárii je vďaka navigácii RECO minulosťou. Nové zariadenie ponúka zaujímavé a užitočné funkcie ,ako napríklad vstavanú kameru, ktorá dokáže nahrávať videá počas jazdy. Takýto záznam je veľmi užitočný najmä v prípade havárie vozidla (napr. dokazovanie viny iného vozidla, alebo v iných sporných situáciách).


Navigácia RECO umožňuje zobrazenie vyhotovených fotografií a prehrávanie videa priamo na obrazovke, alebo po vybratí pamäťovej karty aj v počítači. Uložené videá a fotografie sú uložené vo vlastnej zložke na SD karte.Vstavaný fotoaparát sa dá používať nielen v aute, ale krátke filmy môžete vytvoriť kedykoľvek a kdekoľvek, keď uvidíte zaujímavú scenériu na vašej trase. Optimálny, 5 – palcový displej s rozlíšením 800×480 umožňuje jednoduché sledovanie trasy. Zároveň je prístroj malý a šikovný, takže môžete mať v batohu alebo vo vrecku, keď opúšťate auto.

Funkčnosť RECO je rozšírená o hudobný a video prehrávač, prehliadač fotografií kalkulačka, kalendár, hry, e-book. Prístroj má možnosť súčasne počúvať hudobný prehrávač aj hlasovú navigáciu. Nový model je vybavený technológiou Bluetooth. To umožňuje použitie navigácie ako hands-free sadu. Navigácia spárovaná s telefónom má históriu hovorov a zoznam kontaktov stiahnutý z telefónu.

Okrem toho je navigácia RECO vybavená webovým prehliadačom, ktorý ponúka po pripojení k Internetu možnosť zobrazenia webových stránok. Výhodou zariadenia je aj FM vysielač, ktorý umožňuje počúvať zvuky zo zariadenia (hudba, hlasové povely navigácia, apod) pomocou reproduktorov v aute.

Tradične, NavRoad má odomknutý operačný systém, takže užívateľ má možnosť vlastnej inštalácie akejkoľvek aplikácie.

zdroj:http://www.navroad.com/ 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

one × 5 =