Navigácia NavRoad LEEO so vstavanou kamerou

Poľská spoločnosť NavRoad prichádza na trh s dvojicou nových zariadení LEEO a RECO. Nový model Leeo uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov, ktorí očakávajú ostré a veľké displeje. Vďaka 7 – palcovému displeju je teraz sledovanie filmov, fotiek alebo sledovanie navigačného softvéru jednoduché. Veľká, plochá obrazovka zariadenia s vysokým rozlíšením 800×480, ponúka užívateľský komfort.


Leeo ponúka prístup do webového prehliadača z hlavnej ponuky:
Pripojenie k internetu, na spárovaný mobilný telefón, umožňuje sťahovať a odosielať informácie o aktuálnej situácii na cestách. Podmienkou je vhodný navigačný softvér. To umožňuje vodičovi dosiahnuť ciele a vyhnúť sa blokovaných alebo nezjazdných úsekov trasy. Zápchy a dopravné informácie umožňujú ušetriť veľa času. Toto riešenie je veľmi výhodné najmä pre vodičov z povolania, obchodníkov, kuriérov, atď…


Dôležitou výhodou je FM vysielač. Umožňuje počúvanie hudby alebo navigačných pokynov pomocou reproduktorov auta.

Leeo obsahuje kalkulačku, kalendár, hry, e-book čítačku:
Nový model ponúka množstvo multimédií. Prehliadače fotiek a videa sú k dispozícii na rozdiel od normálneho pohľadu v režime celej obrazovky. Súborový vyhľadávač zobrazí len tie súbory, ktoré môže otvoriť prehliadač. Táto činnosť systému vnesie poriadok a robí výber správnych súbor na prehratie.

Obľúbená funkcia môže byť používanie hudobného prehrávača aj navigačného programu, a to v rovnakom čase. Bohužiaľ, pre väčšinu pre väčšinu navigácii nieje táto funkcia štandardná a užívateľ je nútený rozhodnúť sa, či bude počúvať hudbu alebo prijímať zvuk z navigácie. V prípade nového modelu NavRoad tento druh rozhodnutia nie je nutný.
Tradícia modelov tejto značky, je vybavenosť odomknutým operačným systémom. Leeo s odkazom na tradíciu ponúka možnosť inštalovať akékoľvek užívateľské aplikácie.


Pozoruhodné je hlavné menu prístroja. Okrem ergonómie a estetika, to je prvok, ktorý dodáva kúzlo zariadeniu. Predovšetkým však umožňuje jednoduchý a rýchly pohyb medzi funkciami navigácie. Nový model NavRoad je zariadenie pre ľudí, ktorí oceňujú štýl, dokonalú rovnováhu medzi formou a obsahom. Leeo je dobrý priateľ vodičov, ktorí majú radi plynulú a pohodlnú cestu k cieľu.

zdroj:http://www.navroad.com 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

16 − twelve =