Navigácia TomTom bude využívať údaje zo sociálnych sietí

Na medzinárodnej výstave elektroniky CES 2012, ktorá sa koná od 10. do 13. januára 2012 spoločnosť TomTom predstavila novinku v podobe aplikácie určenej pre iPhone a iPad. Nová verzia (v1.10)  využíva informácie zo sociálnych sietí ako Twitter alebo Facebook.

Tlačová správa neposkytuje veľa informácií o tom, ako bude TomTom používať dáta zo sociálnych sieti, avšak spoločnosť´ uviedla, že užívateľa tak budú môcť využiť jednoduché navigovanie na stretnutia so známymi, na populárne miesta alebo udalosti

Spoločnosť TomTom očakáva, že aplikáciu vydá v prvom štvrťroku 2012 . Nové funkcie budú k dispozícii v bezplatnej aktualizácii aj pre už existujúcich používateľov TomTom iOS aplikácie.

 

Celá tlačová správa:
Las Vegas, Consumer Electronics Show, 10 January 2012 – TomTom today previews the latest version (v1.10) of the TomTom App for iPhone and iPad. The new version integrates TomTom navigation with Facebook™ and Twitter™ allowing users to navigate to friends, places and events more easily. Customers who already have the App will be able to download the new features for free.

The TomTom App for iPhone and iPad will be the first to use social networks as a source for turn-by-turn navigation. It can automatically plan routes based on information from Facebook events, places and friends. Drivers can also use the App to share their destination and arrival time on Twitter, Facebook, by email and SMS text.
“According to recent studies, the vast majority of iPhone users use Facebook on their iPhone” says Corinne Vigreux, Managing Director Consumer at TomTom. “By integrating Facebook features into our TomTom App we make navigating to places, events and seeing friends even easier.”
The new TomTom App will be available within Q1 2012.
zdroj:http://tomtom.com
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

three + twelve =