6 tipov čo urobiť s novou GPS navigáciou

Dosiati ste pod stromček novu navigáciu? Ak áno, prinášame Vám niekoľko tipov, čo spraviť s novou navigáciu pre jej správne používanie .

Registrácia: Zaregistrujte si navigáciu na stránkach výrobcu a získajte možnosť stiahnuť najnovšiu aktualizáciu máp. Pokiaľ nemáte zariadenie s doživotnou záruku najnovších máp, vykonajte registráciu čím skôr. Od prvého spustenia a načítania satelitov začína plynúť časovo obmedzené obdobie(30,60,90 dní v závislosti od výrobcu), kedy je registrácia akceptovaná so všetkými výhodami.

Načítanie satelitov : Posaďte sa s navigáciou na miesto s otvoreným výhľadom na oblohu po dobu, kým navigácia nenačíta satelity a nenastaví správny dátum a čas. Pri ďalšom spustení navigácie sa načítajú satelity rýchlejšie .

Preskúmajte ju : Preklikajte menu navigácie a oboznámte sa s funkciami, ktoré vám navigácia ponúka. Nastavte možnosti výpočtu trasy alebo obmedzenia používania rôznych typov ciest . S niektorými funkciami Vám pomôže manuál. http://magazin.navigaciavmobile.sk/tipy/manualy-k-navigaciam/

Obľúbené adresy : Uložte do navigácie adresu Vášho domu či práce. Uľahčíte si tak vyhľadávanie a neustále vypisovanie adries miest, ktoré často navštevujete.

Aktualizácia: Ak je to možné aktualizujte si mapy, software a firmware navigácie. Získate tak aktuálne mapy a vyhnete sa problémom na cestách spôsobené starými mapovými podkladmi. Aktualizácia softwaru a firmwaru zasa dokáže odstrániť  problémy s načítaním satelitov čí vypínanie zariadenia.

Nabíjanie : Nové navigácie sa dodávajú s mierne pred-nabitou batériou. Pokúste sa baterku úplné vybiť a následne začnite proces kompletného nabitia batérie. Tento proces úplného vybitia a úplného nabitia zaručí dlhšiu životnosť batérie.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna odpoveď na 6 tipov čo urobiť s novou GPS navigáciou

  1. Maroš povedal:

    ako mám nechať novú navigáciu 8 hodín nabíjať? nemám sieťový adaptér, či ju mám nechať v aute napojenú na autobatériu?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

one × 1 =