Premeňte svoj iPhone na užitočný nástroj pre vaše aktivity

Garmin ANT + adaptér umožňuje pripojenie a použitie dostupných športových snímačov od spoločnosti Garmin – hrudný pás (puzlomer) , footpod (nožný snímač) alebo snímač GSC 10 pre rýchlosť a kadenciu na bicykli.

ANT+ adapter pre iPhone

Prepojenie a použitie zabezpečuje Garmin Fit aplikácia pre iPhone, dostupná na AppStore spoločnosti Apple. Po rýchlom úvodnom nastavení profilu a spárovaní dostupných snímačov je váš iPhone a Garmin Fit™ aplikácia pripravená na použitie. Aplikácia dokáže o.i. aktívne využívať integrovaný GPS prijímač a zabezpečiť tak (vonku) zobrazenie a záznam rýchlosti, vzdialenosti, nadmorskej výšky, polohy a iné vyplývajúce hodnoty. Táto aplikácia vyžaduje IOS 4.0 a vyššie a podporuje zariadenia od IPhone 3Gs vyššie, IPad a IPod Touch s príslušným IOS. Aplikácia má cca 3,7 MB a v aktuálnej verzii 1.1 nemá ešte podporu slovenčiny. Najjednoduchším spôsobom je inštalácia priamo v telefóne. Cez appstore stačí vyhľadať reťazec garmin fit a ponúkne sa príslušná aplikácia. Nasleduje klasický spôsob zakúpenia a inštalácie.

Pripojené voliteľné snímače umožnia sledovať srdcovú aktivitu (pulzomer), rýchlosť a vzdialenosť pri behu na páse alebo v hale (footpod) prípadne rýchlosť a kadenciu šliapania na bicykli (GSC 10). Po výbere vhodných snímačov ste pripravený prijať nové výzvy a dotiahnuť tak váš tréning na ďalšiu úroveň.

ANT+ pre Android smartfóny

Garmin ANT+ adaptér síce nie je kompatibilný so žiadnym Android telefónom, ale túto technológiu a teda možnosť pripojenia snímačov nájdete vo vybratých kompatibilných telefónoch, ktoré majú ANT+ rozhranie integrované od výroby.

Zoznam kompatibilných zariadení :

HTC Rhyme
Sony Ericsson Live with Walkman
Sony Ericsson Xperia Active
Sony Ericsson Xperia Arc
Sony Ericsson Xperia Arc S
Sony Ericsson Xperia Mini
Sony Ericsson Xperia Mini Pro
Sony Ericsson Xperia Neo
Sony Ericsson Xperia Neo V
Sony Ericsson Xperia Pro
Sony Ericsson Xperia Ray
Sony Ericsson Xperia X8
Sony Ericsson Xperia X10 Mini
Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro

zdroj:http://garmin.sk 
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two × 5 =